Nejprodávanější tituly - září 2021 - detektivky

Prokletý kraj -20%
(8x)
I temná minulost jednou vyjde na světlo. Jelení Horou se několikrát prohnaly dějiny plné nenávisti a zmaru. Vesnička ukrytá v pošumavských lesích dodnes není ideální místo k životu. Gerdu s dcerou k návratu sem přiměl jenom rozvod a nedostatek peněz.
detektivky

Prokletý kraj

399 Kč
319 Kč
Žárlivost a jiné povídky -20%
(6x)

Strhující sbírka napínavých příběhů od krále severské krimi.

Nevěra se nevyplácí a nakonec vždycky vyjde najevo. A když se vášeň proplete se žárlivostí, k pomstě zbývá už jen krůček. Dva úplně stejní horolezci bojují o krásnou řeckou servírku.

detektivky

Žárlivost a jiné povídky

369 Kč
295 Kč
Královražda na Křivoklátě -20%
(4x)
Přemysl II. Otakar slaví patnácté výročí korunovace českým králem.
detektivky

Královražda na Křivoklátě

349 Kč
279 Kč
Muž bez tváře -20%
(1x)
Z Velké Británie do Bruselu cestují dva muži: volnomyšlenkářský novinář Neil Bannerman a Kale — profesionální vrah.
detektivky

Muž bez tváře

399 Kč
319 Kč
Pierot, Na krev -20%
(5x)
Třetí pokračování detektivních příběhů Trujkunt čtenáře opět zavede do nejvýchodnějšího regionu České republiky vklíněného mezi Těšínské a Moravskoslezské Beskydy na česko-polsko-slovenském Trojmezí.
detektivky

Pierot, Na krev

298 Kč
238 Kč
Klasztor, Návrat -20%
(5x)
Trujkuntem nazývá autor nejvýchodnější místo Česka. Jde o zvláštní region, kde lidé stále hovoří originálním těšínsko-jablunkovským nářečím zvaným „po naszymu“, tak odlišným od ostatních českých dialektů.
detektivky

Klasztor, Návrat

248 Kč
198 Kč
Debutantka -20%
(3x)
Pátek, 4. října 1929. Slavnostní otevření Barrandovských teras je společenskou událostí sezóny. K tanci a poslechu hraje orchestr R. A. Dvorského, bratři Havlové, Václav Mária a Miloš, vítají přátele a prominentní hosty. Bouřlivá dvacátá léta vrcholí a zlatá mládež si je patřičně užívá. Když je však večírek v nejlepším, třeskne na parketu výstřel a na parketu zůstane ležet tělo…
detektivky

Debutantka

299 Kč
239 Kč
Kouřová clona -20%
Pokračování atmosférické, návykové a oceňované krimi série s komisařem Alexandrem Blixem a novinářkou Emmou Rammovou. Během silvestrovských oslav dojde v Oslu k nečekanému výbuchu.
detektivky

Kouřová clona

399 Kč
319 Kč
Trujkunt -20%
(17x)
Trujkunt je zvláštní místo. Trujkunt je i titul kriminální trilogie. Její autor tak nazývá nejvýchodnější cíp naší země, trojmezí Česka, Polska a Slovenska, kde prolnutím sousedských jazyků vzniklo originální nářečí zvané po naszymu.
detektivky

Trujkunt

348 Kč
278 Kč
Skleněné domy -20%
Když se na halloweenském večírku ve Three Pines ukáže záhadná postava v černé masce a černém hábitu, v Armandu Gamachovi a ostatních obyvatelích vesnice nejprve vzbudí jen zvědavost.
detektivky

Skleněné domy

429 Kč
343 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 757 položek
1 2 3 .. 76 > >>