Nejprodávanější tituly - září 2021 - romantika

Chata ve Švýcarsku -20%
(3x)
Zabalte si kufry a vypravte se do zasněžených vrcholků Švýcarských Alp.
romantika

Chata ve Švýcarsku

349 Kč
279 Kč
Rowdy -20%
Pátý ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek.
romantika

Rowdy

289 Kč
231 Kč
Na druhý pokus -20%
(1x)
Když jsem Tristana Milese potkala poprvé, pokoušel se převzít firmu, kterou jsem zdědila po zesnulém manželovi.
romantika

Na druhý pokus

449 Kč
359 Kč
Důvody pro manželství -20%
(1x)
Stydlivá slečna Lenore vede poklidný život na venkově, svědomitě se stará o otce, organizuje večírky svých bratrů a nic jí ke štěstí neschází. Rozhodně netouží po manželství.
romantika

Důvody pro manželství

319 Kč
255 Kč
Ne tak ošklivý... -20%
Ještě těžší rány než drápy a zuby šelmy, která ho málem připravila o život, zasadili Javierovi jeho nejbližší. Otec, matka, bratr… a Scarlett. Scarlett, pro niž zahořel a vzplanul, Scarlett, o které neměl ani tušení, že pod srdcem nosí jeho syna.
romantika

Ne tak ošklivý...

69 Kč
55 Kč
Aférka s pianistkou -20%
Až když mu Violet řekla, že odchází, pochopil Matt, oč přichází. A že mu nebude chybět jenom nejlepší sekretářka, jakou kdy měl, ale i její úsměv, její smysl pro humor, to, jak ho dokáže usadit...
romantika

Aférka s pianistkou

69 Kč
55 Kč
Zrozená z plamenů -20%
Oba prošli plameny a oba z nich vyšli jiní… Když se v benátském paláci objevila ta drobná dívka čekající dítě s tvrzením, že se stane otcem, Alex nevěděl, co si myslet. Nejenom, že Rosalii, jak se ona neznámá Američanka jmenovala, nikdy neviděl.
romantika

Zrozená z plamenů

69 Kč
55 Kč
Popelka a vévoda -20%
(1x)
Že by se zamilovala do vévody, Rosalind nenapadlo ani ve snu! V životě to neměla lehké, a teď – po smrti nevlastního otce – se musí postarat nejen o postiženého bratra, ale i o dva nevlastní sourozence.
romantika

Popelka a vévoda

109 Kč
87 Kč
Sladká jako čokoláda -20%
(1x)
Dvakrát se mu nabídla… Poprvé byla ještě příliš mladá, a tak se stal jejím ochráncem. Podruhé ale už to bylo jiné setkání – z Julienne byla žena, a to taková, že jí muž jako Cristiano nemohl odolat.
romantika

Sladká jako čokoláda

69 Kč
55 Kč
Bridgertonovi – prequel: Skandál na spadnutí -20%
(1x)
Pověst Georgiany Bridgertonové je v troskách. S mužem, který ji unesl kvůli věnu, strávila nějaký čas bez gardedámy a nikdo nevěří, že si uchránila svou nevinnost. Teď má jen dvě možnosti – buď si toho ničemu vzít, nebo se nikdy neprovdat.
romantika

Bridgertonovi – prequel: Skandál na spadnutí

299 Kč
239 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 507 položek
1 2 3 .. 51 > >>