Nejprodávanější e-knihy - září 2021 - věda a technika

Odvodnění domu - anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny -20%
Odvodňovací systémy byly a stále jsou nejdůležitější součástí každé stavby. S anglickými dvorky se setkáváme už u historických staveb a pořád jsou výborným opatřením proti vnikání vody do zdiva.
věda a technika

Odvodnění domu - anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny

135 Kč
108 Kč
Velkoplošné sálavé vytápění -20%
Publikace je určena nejen odborníkům z řad projektantů a prováděcím firmám či stavbyvedoucím, ale i studentům zabývajícími se oblast technických zařízení budov, techniky prostředí staveb a inteligentních budov.
věda a technika

Velkoplošné sálavé vytápění

169 Kč
135 Kč
Odvlhčování staveb -20%
Kniha určená pro projektanty, architekty, stavební techniky i studenty středních a vysokých škol navazuje na úspěšnou první publikaci a je doplněna a aktualizována o nové informace.
věda a technika

Odvlhčování staveb

339 Kč
271 Kč
Poruchy a rekonstrukce zděných staveb -20%
Kniha pro odborníky zabývající se problematikou statických poruch a rekonstrukcí zděných konstrukcí, projektanty, dodavatele, investorské firmy, studenty vysokých škol stavebních.
věda a technika

Poruchy a rekonstrukce zděných staveb

288 Kč
230 Kč
Automobily Škoda Superb -20%
První publikace o automobilu vyšší střední třídy Škoda Superb seznamuje čtenáře s konstrukcí, funkcemi, zajímavostmi i s historií tohoto vozu. Na bohatém obrazovém doprovodu jsou popsány a vysvětleny všechny osazované motory s s příslušnými soustavami.
věda a technika

Automobily Škoda Superb

254 Kč
203 Kč
Sádrokarton -20%
Publikace shrnuje současnou úroveň znalostí o sádrokartonových konstrukcích a materiálech. Seznámíte se zde s mnohostranným použitím výrobků na bázi sádry ve stavebnictví, často v aplikacích, které nás při běžném pohledu ani nenapadnou.
věda a technika

Sádrokarton

289 Kč
231 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 16 položek
<< < 1 2