Nejprodávanější knihy - září 2021 - encyklopedie

Malá enc. bohů a mýtů Jižní Ameriky -10%

Jižní Amerika je geografický, nikoli kulturní pojem, a proto autor texty člení podle areálů na Andy, Velkou Amazonii, Gran Chaco, Ohňovou zemi a pro každý areál vybral vzorky mýtů, bohů, božstev, duchů, rituálů a ceremonií. Každý z areálů je jiný, ale odlišují se nikoliv chudobou či bohatstvím. Pestrá a početná mytologie všech etnik zachycuje minulost kmenů i veškeré hodnoty a normy lidského života od chování ke složitým fenoménům jako příroda či celý vesmír až po způsob života včetně stravování.

encyklopedie

Malá enc. bohů a mýtů Jižní Ameriky

320 Kč
288 Kč
Encyklopedie českých zámků -10%
Již páté vydání oblíbené encyklopedie z pera předního českého uměleckého historika.
encyklopedie

Encyklopedie českých zámků

330 Kč
297 Kč
Bez vody to nejde! -10%
Ráno si vyčistit zuby, přes den pít a jít si zaplavat, večer zalít zahradu a vysprchovat se. K tomu všemu potřebujeme vodu. Na druhou stranu děti stále slyší, že by měly vodou šetřit. Proč?
encyklopedie

Bez vody to nejde!

249 Kč
224 Kč
Co tu kvete? -10%
Nové přepracované vydání úspěšné encyklopedie planých rostlin obsahuje přehled nejběžnějších druhů.
encyklopedie

Co tu kvete?

499 Kč
449 Kč
Dnes se stalo... -10%
Hravá encyklopedie, která vám představí významná i legrační historická výročí pro každý den v roce.
encyklopedie

Dnes se stalo...

399 Kč
359 Kč
Herbář prapodivných potvorů -10%
Z neprozkoumaných zákoutí naší překrásné planety vám odvážní badatelé přinášejí exempláře dosud nepoznaných druhů. Z jejich krásy a podivuhodnosti oči často přecházejí na druhou stranu ulice. Od fascinujících Smrkanců a Smrkáňat z delty řeky Bimbas přes plaché, ale elegantní Dýňosaury až po smrtelně jedovaté Tarantuleně z plání severního Nepřestánu. Největší vědecké kapacity z celého světa si lámou hlavy, někdy i navzájem, aby pochopily mysteriózní zákruty evoluce těchto fantastických tvorů.
encyklopedie

Herbář prapodivných potvorů

249 Kč
224 Kč
Jak se žilo v dávných dobách -10%
Představte si, že byste se narodili v době kamenné. Nebo ve starověkém Římě či Egyptě, jako Skytové na asijských stepích, jako Vikingové na dalekém severu…
encyklopedie

Jak se žilo v dávných dobách

299 Kč
269 Kč
Kniha na výlety -10%
(1x)
Ilustrované reportáže z cest po městech celé Evropy, tak jak je zaznamenali během více než pěti let táta s malou dcerou. Interaktivní kreslené stránky se zábavnými úkoly, praktické rady a tipy, které jinde nenajdete.
encyklopedie

Kniha na výlety

395 Kč
356 Kč
Květy Země- Flowers of the Earth -10%
Renowned photographer Tomáš Míček has further expanded his magnum opus with his new book Flowers of the Earth, in which he has so far introduced us to the publications Magical Places of the Earth, Trees of the Earth and Stones of the Earth.
encyklopedie

Květy Země- Flowers of the Earth

1 490 Kč
1 341 Kč
Nebezpečná zvířata -10%
Že je nebezpečný lev nebo medvěd, o tom není pochyb. Jakou hrozbu ale může představovat krásná mušle, kterou najdete na pláži, nebo třeba malinká žába pralesnička drobná? Svět je plný roztodivných zvířat, o jakých se vám ani nesnilo.
encyklopedie

Nebezpečná zvířata

249 Kč
224 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 107 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 11 > >>