Sluncem zalitá a Středozemním mořem omývaná Barcelona pretéká kulturním bohatstvím, od středověkých uliček s lucernami po zářivá mistrovská díla Gaudího.
Romantické, kanály protkané Bruggy a rušný mnohonárodnostní Brusel tvoří neopominutelnou belgickou dvojici. Brusel je sice mnohem větší než Bruggy, ale oběma městy proplouvají lodě, jsou tu klidné a čisté parky...
Nový podrobný průvodce celou zemí. Popisuje historii i současnost, starobylá města, písečné pláže, zasněžené sopky, amazonské deštné pralesy, Galapágy… Rozmanitost Ekvádoru je jedním z jeho největších lákadel.
Zábavný průvodce francouzskou povahou, novinka. Nechte se inspirovat a poznejte jejich zvyky, tradice a životní styl. Dozvíte se, čím Francouzi žijí, jak se baví nebo proč jsou stále tak šik.
Nový průvodce za exotikou Madagaskaru, jedno z přírodně i evolučně nejrozmanitějších míst na světě. Hlavní tváří madagaskarské divočiny jsou lemuři a primáti, ale setkáte se zde s celou řadou podivných tvorů.
Autor upádloval 800 kilometrů po česko-polské, polské a polsko-německé Odře. Narazil přitom na spousty připomínek druhé světové války, protože Odra hrála velkou roli při útoku Rudé armády na Berlín.
Vzhůru na rozhledny – na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou.
V další rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny postavené v letech 2016 - 2019 a také rozhledny v této době přestavěné či opravené.
Průvodce Michelin, první české vydání. Na Baleárské ostrovy každoročně proudí nepřetržitá záplava turistů všech národností, většina z nich sem míří kvůli nádherným plážím.