Nejprodávanější knihy v roce 2021 - historické romány

Šikmý kostel -10%
(36x)
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí.
historické romány

Šikmý kostel

349 Kč
314 Kč
Anděl v podsvětí -10%
(1x)
V Praze zuří mor a císař Rudolf II. se s celým dvorem přestěhoval do Plzně. Pověst tohoto mravopočestného, panovníkovi oddaného města však ohrožuje série zločinů.
historické romány

Anděl v podsvětí

448 Kč
403 Kč
Tajný život knížete z Musaši -82%
(1x)
Protagonistou románu o knížeti z Musaši je muž, avšak sekunduje mu krásná, ale i pomstychtivá urozená žena.
historické romány

Tajný život knížete z Musaši

249 Kč
44 Kč
Na smrt -10%
(10x)
Román Na smrt je unikátní žánrový mix historické ságy, thrilleru a hororu.
historické romány

Na smrt

398 Kč
358 Kč
Večer a jitro -10%
(1x)
Pilíře země, Na věky věků a Ohnivý sloup , tři monumentální historické ságy bestselleristy Kena Folletta dokázaly oslovit miliony čtenářů na celém světě. Nyní přichází autor s dalším románem Večer a jitro, který tuto kingsbridgeskou sérii dějově....
historické romány

Večer a jitro

599 Kč
539 Kč
Achilleova píseň -10%
Řecko v časech hrdinů. Toto dojemné a originální ztvárnění trojské války je zničujícím příběhem lásky a soupeření mezi bohy a lidmi. Hlavní zápas se však odehrává mezi nelítostnou ctižádostí a touhou lidského srdce po míru.
historické romány

Achilleova píseň

399 Kč
359 Kč
Předveďte mrtvé -10%
(1x)
Pokračování oceňovaného románu Wolf Hall. Autorka navazuje na líčení osobního i politického života Thomase Cromwella. Líčí se dění, jež vyvrcholí popravou Anny Boleynové.
historické romány

Předveďte mrtvé

398 Kč
358 Kč
Dlouhý krok do tmy -87%
Podzim roku 1918. Rakousko-Uhersko po zdánlivě nekonečných čtyřech letech války ohlásilo kapitulaci a v lese nedaleko Lomnice nad Popelkou objevila textilní dělnice tělo zavražděné dívky. Závodčí Jindřich Kališ musí vyřešit svůj poslední případ.
historické romány

Dlouhý krok do tmy

349 Kč
44 Kč
Jméno růže -15%
(5x)

Proslulý román Umberta Eca Jméno růže, který nyní vychází v doplněné verzi. Lze jej číst jako detektivku nebo jako historické vyprávění, Eco se však inspiruje i románem gotickým či iniciačním.

historické romány

Jméno růže

398 Kč
338 Kč
Čas vlků -77%
(1x)
Starodávná legenda praví, že v každém člověku žijí dva vlci a neustále bojují o tlukot srdce. Jeden z nich je strach a nenávist a ten druhý láska a důvěra. Který z vlků vyhraje? Ten, kterého živíme.
historické romány

Čas vlků

379 Kč
89 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 537 položek
1 2 3 .. 54 > >>