Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - rádci pro úspěšný a šťastný život

Žít v přítomnosti -20%
Tento praktický průvodce k osobnímu rozvoji a plnému využívání vlastních schopností přináší odpovědi na základní otázku o smyslu existence, o principu fungování vědomí a osvobození z nevědomosti. Není třeba komplikovaných cvičení, meditací a studia literatury. To, co hledáme, už máme v sobě.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Žít v přítomnosti

170 Kč
136 Kč
Ájurvédská péče o krásu -20%
Ájurvédská péče o krásu představuje čtenářům starobylá a současně moderní ájurvédská tajemství péče o krásu. Cílem této knihy je pozvednout naše západní chápání krásy na nové úrovně za pomoci hlubších ájurvédských vhledů.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Ájurvédská péče o krásu

199 Kč
159 Kč
Styl -20%
(1x)
Získejte klíč ke své kráse. Objevte svou jedinečnost a staňte se hvězdou svého života! Tento bohatě ilustrovaný osobní průvodce okořeněný praktickými cvičeními vás vezme na vzrušující cestu za nalezením vlastního stylu, sebevědomí a charismatu.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Styl

297 Kč
238 Kč
Hubnutí bez diet a cvičení -20%
(2x)
Martina Králíčková ví, jak na to. Přitom diety nedrží. Nejí ani nízkotučné potraviny. Jí klidně i večer. Někdy hřeší. Dá si koláč, čokoládu, klobásu nebo smažené brambůrky. A přesto je štíhlá. Její jednoduchá pravidla vám ušetří spoustu trápení s dietami.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Hubnutí bez diet a cvičení

175 Kč
140 Kč
Čaj jako životní styl -20%
(1x)
Naučte se spolu s námi přípravu a servírování čajů tak, jak to dělají lovci v Jižní Americe či arabští kočovníci a mniši v Tibetu. Zjistíte, co je jedinečného na české čajové kultuře, a možná se i pro vás stane pití čaje důležitou součástí života.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Čaj jako životní styl

127 Kč
102 Kč
Káva jako životní styl -20%
Určitě se vám už někdy stalo, že jste si pozvali na návštěvu pár přátel a vymýšleli jste jakou specialitu jim připravit. Což takhle tradiční kávu trochu netradičně?
rádci pro úspěšný a šťastný život

Káva jako životní styl

166 Kč
133 Kč
S výživou zdravě po celý rok -20%
Prakticky denně slyšíme varování lékařů, že každý druhý člověk v České republice umírá na kardiovaskulární onemocnění. Obyvatelé naší republiky jsou na předním místě v onemocnění rakovinou tlustého střeva a konečníku.
rádci pro úspěšný a šťastný život

S výživou zdravě po celý rok

161 Kč
129 Kč
Zdravá výživa pro každý den -20%
Snad každý z nás ocení zbrusu novou knihu, která vychází ze zkušeností a praxe těch nejlepších českých odborníků na výživu. Ti všichni se snaží vyvrátit nepodložené mýty o výživě, které se v české společnosti objevují.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Zdravá výživa pro každý den

166 Kč
133 Kč
Nos očima plastického chirurga -20%
Mezi kosmetickými vadami zaujímá výjimečné postavení. Nos je dominantou obličeje a jakékoli nápadnější změny v jeho tvaru a velikosti mohou vyvolat škodolibou pozornost a posměch okolí, a být tak příčinou velkých duševních útrap.
rádci pro úspěšný a šťastný život

Nos očima plastického chirurga

169 Kč
135 Kč
První pomoc pro každého -20%
Počet smrtelných úrazů v České republice lze považovat za alarmující. Účinná pomoc může v mnoha případech znamenat zásadní rozdíl mezi životem a smrtí. Proto by měla být schopnost zhodnocení stavu postiženého a způsobilost poskytnut první pomoc součástí z
rádci pro úspěšný a šťastný život

První pomoc pro každého

135 Kč
108 Kč
Zobrazuji 191 - 200 z 203 položek
<< < 1 .. 18 19 20 21 > >>