Kouzelné čtení na dobrou noc pro děti. Malý lev už se chystá spát, ale nejprve musí dát dobrou noc všem svým zvířecím kamarádům. Pomůžeš mu je najít? Vsuň kouzelnou baterku mezi stránky a zjisti, kdo se ukrývá v každé ilustraci, zobrazující noc.
V této roztomilé knížce se zvířátky najdeš 18 zvuků - stačí stisknout tlačítka. Krátké verše nadchnou ty nejmenší čtenáře, kteří zažijí dobrodružství v džungli.
Prohlížejte si s dětmi tuto obrázkovou knihu o lese. Obohatíte tak jejich slovní zásobu a probudíte v nich chuť vypravit se do přírody a poznávat les na vlastní kůži. Co to tu na mýtině roste za nádherný strom?
Leporelo legendární Mileny Lukešové o jednom dni pavího očka s novými ilustracemi Filipa Pošivače. Den byl ráno jako nový, motýlkový. Vtom hřib volá: Tak! A je tady mrak.