Nejprodávanější knihy v roce 2021 - diety

Omládněte s jógou za 2 x 7 dní -10%
Staroindický výraz pro lékařství – ájurvéda – doslova znamená „znalost (pro dosažení) vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André Van Lysebeth, vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod.
diety

Omládněte s jógou za 2 x 7 dní

259 Kč
233 Kč
Jde to i bez mléka a vajec -64%

Druhý díl knihy Jde to i bez mléka a vajec volně navazuje na první Jde to i bez pšenice. I tentokráte se výživový specialista Petr Havlíček a šéfredaktorka Diety Petra Lamschová zaměří na zdravý životní styl a zdravé jídlo.

diety

Jde to i bez mléka a vajec

249 Kč
89 Kč
Keto na celý den -10%
Keto je v současnosti nejtrendovější dieta.
diety

Keto na celý den

399 Kč
359 Kč
Run & Cook : Kulinářská příručka správného běžce -10%
(1x)
Máte v úmyslu začít s běžeckým dobrodružstvím? Nebo pravidelně trénujete či se připravujete na běžecké závody? V této kuchařské knize najdete kromě kvalitních a zcela zásadních informací o správném stravování pro běžce také celou řadu receptů.
diety

Run & Cook : Kulinářská příručka správného běžce

448 Kč
403 Kč
Tradiční sladké pečení - bezlepkově 3. díl -10%
Kniha obsahuje 57 vyladěných receptů na bezlepkové sladké pečení včetně kváskování.
diety

Tradiční sladké pečení - bezlepkově 3. díl

245 Kč
221 Kč
Hubněte sebeláskou -81%
Vše, co potřebujete, je láska. Přichází revoluční plán od autorky bestselleru podle New York Times „The Sonoma Diet“, uznávané lékařky z jedné z nejúspěšnějších klinik na hubnutí v USA, který navždy změní způsob, jakým přemýšlíte o jídle, o sobě...
diety

Hubněte sebeláskou

329 Kč
62 Kč
Dieta s nízkým obsahem FODMAPs -10%
Trápí Vás nadýmání, průjem nebo zácpa s bolesti břicha? Diagnostikoval Vám lékař syndrom dráždivého tračníku nebo funkční trávicí obtíže? Možná jsou za vše zodpovědné bakterie ve Vašem střevě.
diety

Dieta s nízkým obsahem FODMAPs

182 Kč
164 Kč
Výživa a krevní skupiny -70%
Pokud se divíte, že na vás běžně doporučované diety nezabírají, tak to jednoduše může být tím, že se jedná o diety, na které váš organismus není schopen reagovat.
diety

Výživa a krevní skupiny

449 Kč
134 Kč
Onemocnění slinivky břišní, dieta pankreatická -10%
Knížka pojednává o onemocnění slinivky břišní, především o diagnostice a léčbě jednotlivých chorob. Pacienti se zde dozví, jak se vypořádat s dietními opatřeními, najdou informace o podstatě choroby a také o možných diagnostických procedurách.
diety

Onemocnění slinivky břišní, dieta pankreatická

182 Kč
164 Kč
Radčina kuchařka bez lepku -10%
Začínáte žít bezlepkově a jste naprosto ztraceni v množství informací, které k vám plynou ze všech možných stran? Potřebujete poradit, jak začít? Pak právě tato kniha renomované české autorky Radky Vrzalové je pro vás ta pravá.
diety

Radčina kuchařka bez lepku

499 Kč
449 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 83 položek
<< < 1 2 3 4 .. 9 > >>