Nejprodávanější tituly v roce 2021 - okrasná zahrada

Květiny pro suché zahrady -10%
Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy. Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit.
okrasná zahrada

Květiny pro suché zahrady

389 Kč
350 Kč
Bonsaj
Tento průvodce pěstováním bonsají je určen především začínajícím pěstitelům a obdivovatelům bonsají. Kniha si neklade za cíl být vysoce odborným dílem, ale spíše praktickou příručkou založenou na dlouholetých osobních zkušenostech autora.
okrasná zahrada

Bonsaj

280 Kč
Živé ploty v zahradě
Živé ploty nejsou jen stříhané zeravy, lidově zvané túje. Živé ploty mohou být mnohem pestřejší, mohou kvést a během roku měnit svou barvu. Lze je tvarovat do pravidelných geometrických tvarů, nebo nechat volně růst.
okrasná zahrada

Živé ploty v zahradě

118 Kč
Vše o zahradě -10%
Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej...
okrasná zahrada

Vše o zahradě

399 Kč
359 Kč
Domácí minizahrádky -10%

Vyrobte si vlastní kousek zeleně, který vám opravdu vydrží. Taky vám chcípne každá kytka, kterou si domů přinesete, protože zalívání má prioritu číslo 324? Ale touha po zeleni vás stále neopouští? Domácí minizahrádky jsou přesně to, co potřebujete.

okrasná zahrada

Domácí minizahrádky

399 Kč
359 Kč
Květinová zahrada -10%
(1x)
Tato obsáhlá kniha je oslavou rozmanitých barev, tvarů a vůní květin. Poetický text popisující znaky více než 50 druhů květin je doplněn překrásnými ilustracemi.
okrasná zahrada

Květinová zahrada

349 Kč
314 Kč
Vyznání růžím -10%
Kniha „Vyznání růžím“ je sympatickým průvodcem světem královny květin – růže. Každý čtenář si v knize najde právě to, co se o ní chce dozvědět. Růže provází člověka od nepaměti.
okrasná zahrada

Vyznání růžím

199 Kč
179 Kč
Tvoříme z betonu - na zahradu i do interiéru -10%
Objevte kouzlo betonu na zahradě i v interiéru také vy!
okrasná zahrada

Tvoříme z betonu - na zahradu i do interiéru

359 Kč
323 Kč
Povídání o fuchsiích -19%
V knize najdete celou řadu užitečných a zajímavých informací o fuchsiích - něco málo z historie, o jejich samotném pěstování, jak o rostliny pečovat v zimě, o jejich škůdcích, včetně výčtu přípravků používaných na jejich ochranu,...
okrasná zahrada

Povídání o fuchsiích

77 Kč
62 Kč
Slavné zahrady a parky Středočeského kraje -10%
První publikace z edice Slavných zahrad a parků představí čtenářům historii i současnost zahrad, parků a krajinných oblastí Středočeského kraje.
okrasná zahrada

Slavné zahrady a parky Středočeského kraje

499 Kč
449 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 40 položek
<< < 1 2 3 4 > >>