Nejprodávanější tituly v roce 2021 - okrasná zahrada

Květiny -10%
Pěknou okrasnou zahradu vytvářejí především hezké květiny a jejich vhodné estetické uspořádání. V publikaci známého odborníka Radoslava šrota najdeme nejvhodnější druhy květin zdobící zahrady v jednotlivých ročních obdobích.
okrasná zahrada

Květiny

249 Kč
224 Kč
Bonsaje pro začátečníky -10%
Tvarování a pěstování bonsají je umění, které poskytuje nejen zábavu, ale i trvalou hodnotu v podobě jedinečného miniaturního stromku.
okrasná zahrada

Bonsaje pro začátečníky

199 Kč
179 Kč
Hortenzie v zahradě
Půvabné zahrady představené v této knize ukazují širokou škálu rozmanitých odrůd a kultivarů hortenzií s ohromujícími tvary a barvami květů a současně je představují jako solitér i jako součást většího celku.
okrasná zahrada

Hortenzie v zahradě

498 Kč
Příručka mladého zahradníka -10%
Ať už na zahradě, na balkoně nebo na okenním parapetu, tahle knížka vám ukáže krok za krokem, jak můžeš vypěstovat třeba lahodné čerstvé jahody, založit záhon s oblíbenými druhy zeleniny nebo postavit „hotel“ pro roztomilé berušky.
okrasná zahrada

Příručka mladého zahradníka

199 Kč
179 Kč
Pražské historické zahrady a parky -10%
Kniha provází turisticky atraktivními lokalitami i méně známými zahradními díly, jež jsou pro historii zahradní tvorby typická.
okrasná zahrada

Pražské historické zahrady a parky

550 Kč
495 Kč
Orchideje – Výběr a pěstování nejlepších druhů -10%

Majestáty na okennním parapetu. Orchideje nás už celá staletí okouzlují svými tvary a rozmanitostí barev. V této knize se dozvíte, jak pěstovat tyto fascinující rostliny, aby vás jejich krása těšila co nejdéle.

okrasná zahrada

Orchideje – Výběr a pěstování nejlepších druhů

299 Kč
269 Kč
Dřevěné terasy
Terasy z dřevěných materiálů vynikají mnoha přednostmi. Poskytují nám teplo a pohodlí a zároveň jsou atraktivním prvkem zahradní architektury.
okrasná zahrada

Dřevěné terasy

195 Kč
Rychlení cibulovin, hlíznatých květin a dřevin
Kvetoucí rostliny lákají svou krásou každého a může-li si je sám napěstovat a přivést k rozkvětu, je jeho radost i zážitek ještě silnější. A přitom je to tak jednoduché!
okrasná zahrada

Rychlení cibulovin, hlíznatých květin a dřevin

127 Kč
Palmy
Kniha Palmy je jedinečná původní česká publikace, která si dává za cíl představit palmy jako zajímavou skupinu rostlin vhodnou pro bytovou kulturu nebo venkovní letnění až téměř celoroční pěstování.
okrasná zahrada

Palmy

135 Kč
Skalničky v moderní zahradě
Publikace je věnována zejména začínajícím milovníkům skalniček, kterým by měla usnadnit orientaci v širokém sortimentu. Nicméně i zkušení pěstitelé zde mohou nalézt nové inspirace a třeba se i seznámit s druhy, se kterými ještě zkušenosti nemají.
okrasná zahrada

Skalničky v moderní zahradě

271 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 40 položek
<< < 1 2 3 4