Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - děti a mládež

Nejkrásnější řecké báje a pověsti -20%
(1x)

Sborník nejznámějších řeckých bájí a pověstí  Vstupte do světa olympských bohů, jimž vládne záletný Zeus a jeho žárlivá manželka Héra, sledujte životní pouť nejslavnějšího řeckého hrdiny Hérakla, spolu s Théseem se vydejte do Mínotaurova labyrintu a s Perseem pro hlavu Medusy.

děti a mládež

Nejkrásnější řecké báje a pověsti

199 Kč
159 Kč
Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola -20%
Mysleli jste si, že škola čas od času nebaví jenom lidské děti?
děti a mládež

Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola

203 Kč
162 Kč
Nezbedové ze školky -20%

Ve školce Písnička se pořád něco děje! Musí si každá holka hrát s panenkami a každý chlapec s auty? Proč by to nemohlo být jinak? Proč Verunka nechce chodit spinkat? Může mít pod postelí strašidlo?

děti a mládež

Nezbedové ze školky

139 Kč
111 Kč
Odpadková pohroma na planetě Zemi -20%
Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane velvyslankyně planety Země. Když ale zjistí, že rozmazlená princezna z cizí planety chce Zemi přeměnit na obří skládku, neohroženě se vrhá do bláznivé kosmické mise. Princezna Petronella je však pevně rozhodnuta a vteřiny do okamžiku, kdy na Zemi…
děti a mládež

Odpadková pohroma na planetě Zemi

179 Kč
143 Kč
Panique Au Zoo -20%
Celá ZOO je na nohou - atletické závody, které jsou největší událostí roku, vrcholí. Ale ouha, Zajíc, největší favorit závodu, tentokrát prohrává. Detektivní příběh pro malé čtenáře.
děti a mládež

Panique Au Zoo

99 Kč
79 Kč
Panovo znamení – Magická brána -20%

Volné pokračování oblíbené trilogie Panův tajemný odkaz. Když Allison v podzemí Edinburghu nevědomky otevře tajemnou bránu, způsobí tím neuvěřitelný chaos. Sama nechápe, co se vlastně stalo.

děti a mládež

Panovo znamení – Magická brána

169 Kč
135 Kč
Pohádky před spaním na tři, pět a osm minut -20%

Vyberte si pohádku podle toho, kolik času na čtení máte! Jak dlouhé bude dnes čtení na dobrou noc? Záleží na tom, jak rychle se děti vykoupou a vyčistí si zoubky, ale i na tom, jak moc jsou unavení rodiče.

děti a mládež

Pohádky před spaním na tři, pět a osm minut

149 Kč
119 Kč
Poklad královny Nefertiti -20%

Objev! Záhada! Dobrodružství! Anička s Barťasem nemůžou uvěřit svému štěstí. Odjíždí za svými rodiči do Egypta, kam byli povoláni k novému archeologickému objevu.

děti a mládež

Poklad královny Nefertiti

159 Kč
127 Kč
Pomocníci přírody -20%
Kniha pro děti a rodiče toužící nahlédnout do říše přírody a jejich neviditelných pomocníků. Pohádky s ekologickou tématikou a vzrušující zápletkou doprovází originální ilustrace malíře Jana Svitáka.
děti a mládež

Pomocníci přírody

79 Kč
63 Kč
Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru -20%
První zimu po apokalypse si Jack a jeho kamarádi náležitě užívají. Sáňkové katapulty jedou na plné obrátky, jedna koulovačku střídá druhou a na monstrózní vánoční oslavu jen tak nezapomenou. Pak se však na scéně objeví nová záporačka.
děti a mládež

Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru

159 Kč
127 Kč
Zobrazuji 701 - 710 z 785 položek
<< < 1 .. 69 70 71 72 73 .. 79 > >>