Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - romantika

Vzkaz v láhvi
Milostný vzkaz v láhvi byl svěřen vlnám, dílem osudu jej oceán zanese na pláž Cape Cod, kde jej nalezne Theresa Osborneová. Rozvedená matka dvanáctiletého syna a novinářka píšící pro Boston Times si na pobřeží přijela na pár dnů odpočinout od práce a načerpat sílu do života...
romantika

Vzkaz v láhvi

209 Kč
Za hranicí fantazie

„Už jste někdy byla zamilovaná, Sáro?“ „J-já nevím,“ koktám. „Možná...“ „Pokud to nevíte, tak jste zamilovaná nebyla.“ Největším Sářiným snem je být spisovatelkou, jejím knihám ale stále něco chybí a ona netuší co.

romantika

Za hranicí fantazie

179 Kč
Zpověď dítěte svého věku
Autorův jediný román je laděn autobiograficky: představuje kroniku Mussetova milostného vztahu ke známé spisovatelce George Sandové. Aby mohl člověk napsat příběh svého života, musí ho nejprve prožít… Niterné pocity zamilovaného a později zklamaného člověka.
romantika

Zpověď dítěte svého věku

265 Kč
Ženy v poklusu
Justine je stejně jako mnoho jejích stejně starých kamarádek neustále v běhu; hektický život v Paříži, práce i malá dcerka ji vytěžují na maximum. Je rozvedená a na hledání vztahu nemá čas, i když by ve skrytu duše o nějaký stála. Jedinou útěchu nalézá v Nanteil, venkovském městečku, kde vyrůstala.
romantika

Ženy v poklusu

179 Kč
Alyin dům
Aly milovala jen jediného muže, ale ten byl donucen opustit město, k čemuž přispěl i Alyin otec, když rodinu jejího milého připravil o dům. No ale její miláček se po letech vrací do města a je to pak známý starý příběh: ona už není holka, ale žena, co ví, co chce, zatímco on je muž se srdcem…
romantika

Alyin dům

170 Kč
Cinder & Ella – Šťastně až navěky
(1x)

Konec jednoho příběhu často znamená začátek jiného…   Filmová hvězda Brian Oliver a jeho Popelka Ellamara Rodriguezová našli lásku i mimo digitální svět. Ztráta anonymity jim však přináší další překážky, které musí oblíbený pár Hollywoodu překonat.

romantika

Cinder & Ella – Šťastně až navěky

179 Kč
Farmářova žena
(1x)
Tři generace Australanek žijících ve vnitrozemí. Tři různé příběhy, tři různé životy.
romantika

Farmářova žena

209 Kč
Láska z Orientu
(1x)
Život Violy Brookfieldové připomíná procházku růžovou zahradou – ovšem jen do té doby, než její rodiče tragicky zahynou. Zlomená Viola pak v beznaději přijme nabídku své tety, lady Wakefieldové, aby za ní přijela do Indie.
romantika

Láska z Orientu

119 Kč
Letní zahrada
Závěrečný díl legendární romantické ságy, sledující osudy Taťány a Alexandra. Po letech odloučení se oba shledávají v Americe – zemi, o níž věřili, že se stane jejich novým domovem a ve které budou žít svůj společný sen a vychovávat syna Anthonyho. V ovzduší strachu a nedůvěry uprostřed…
romantika

Letní zahrada

279 Kč
Měděný jezdec
(1x)
Poutavá historická freska je zároveň nezapomenutelným příběhem o lásce vzdorující hrůzám války i lidské zášti. 17letá Taťána vyrostla v Leningradě, v městě, kde památníky zašlé slávy kontrastují s šedivou realitou stalinského Ruska.
romantika

Měděný jezdec

279 Kč
Zobrazuji 821 - 830 z 883 položek
<< < 1 .. 81 82 83 84 85 .. 89 > >>