Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - sci-fi a fantasy

Kladivo na démony -20%
K Felixi Jonášovi zavítá návštěva. Jenže tentokrát nepřichází s další zakázkou. Chce ho zabít. Začíná hon na Felixe a on ani netuší, proč je lovnou zvěří. Útoky mají společnou jedinou věc - tajemnou červenou krabici.
sci-fi a fantasy

Kladivo na démony

99 Kč
79 Kč
Labyrint -20%
Vesmír je zvláštní. Jeho obyvatelé také. Jedni stavěli podivná bludiště, jiní si vesele žijí ve společnosti pravěké, další - třeba ti z planety Země - si neuvědomují, že srovnávat vše jen ze svého pohledu nemusí vést k dobrému výsledku.
sci-fi a fantasy

Labyrint

35 Kč
28 Kč
Nahlížení -20%
Napínavý příběh o dívce Meg, které Osud určí, že bude nahlížečkou. Vydává se na cestu do domu svého učitele a rádce, pana Plumberblicka.
Úchvatný a strhující příběh, který tě zavede do zcela nového světa čtení myšlenek a vyšetřování zločinu.
sci-fi a fantasy

Nahlížení

212 Kč
170 Kč
Pasažérka -20%
Ztratila vše, co znala a milovala… Etta se proto vydává do neznámé země, kde se seznámí s Nicholasem, který uniká z dosahu mocného rodu v Koloniích. Navíc jí začnou pronásledovat agenti usilující o její život.
sci-fi a fantasy

Pasažérka

169 Kč
135 Kč
Podsvětí - Artefakt -20%
Napínavá fantasy s nádechem detektivního příběhu, přenese čtenáře spolu s hlavní hrdinkou Sam do tajemného Podsvětí, kde se odehrává boj o tajemný Artefakt. V příběhu nechybí bojové scény, napjaté mezilidské vztahy, půvab ani drsná realita.
sci-fi a fantasy

Podsvětí - Artefakt

254 Kč
203 Kč
Ranyt -20%
Mladý elf Ranyt se vydává na dlouhou a nejistou cestu – musí najít vraha svých rodičů. Na hřbetě černého pantera překonává nebezpečí a nástrahy, bojuje o život; potkává sympatickou druidku Daniru, která ho nejen provází, ale také mu pomáhá.
sci-fi a fantasy

Ranyt

89 Kč
71 Kč
Slova paprsků -20%
Slova Paprsku jsou druhým svazkem Archivu Bouřné záře, ambiciózního eposu v duchu klasických fantasy cyklů.
sci-fi a fantasy

Slova paprsků

529 Kč
423 Kč
Slunce na útěku -20%

Mike a Bessy, hlavní hrdinové této knihy, přežili katastrofu nevídaných rozměrů jen díky náhodě v krytu ve Skalistých horách. Po dvou relativně klidných měsících se rozhodnou svůj úkryt opustit a vydávají se hledat další přeživší.

sci-fi a fantasy

Slunce na útěku

179 Kč
143 Kč
Thonis -20%
Podle čeho si vrah vybírá své oběti, kterým likviduje mozek, aniž by jim poškodil lebku? K vraždám přitom dochází na nejbezpečnějším území Euro-Ruské unie, a to v Thonisu, který vzdává poctu starověkému Egyptu.
sci-fi a fantasy

Thonis

69 Kč
55 Kč
Trnový král -20%
Když mu bylo devět, přísahal princ Honorous Jorg Ankrat pomstu vrahovi svojí matky a bratra - a taky svému otci za to, že on sám je nikdy nepomstil. V patnácti svoji přísahu naplnil.
sci-fi a fantasy

Trnový král

264 Kč
211 Kč
Zobrazuji 931 - 940 z 994 položek
<< < 1 .. 92 93 94 95 96 .. 100 > >>