Chceš zažít spoustu zábavy a baví tě řešit spletitá bludiště? Hledání správných cest je skvělá zábava. S krásnými bludišti si užiješ spoustu legrace a zároveň si procvičíš ruku, pozornost i postřeh.
Na každé stránce se skrývají drobná stvoření, čekající na objevení. Některé části zahrady můžete vytvořit a nakreslit vlastní rukou tak, jak si je představujete.
Společenská stolní hra Cyklotoulky vychází z oblíbeného televizního cestopisného seriálu. Nyní můžete objevovat zajímavosti České republiky nejen ze sedla kola, ale i doma společně se svými přáteli.
Užijte si zábavnou kvízovou hru !
Kniha známého autora o tom, jak si vytvářet domov, o vztazích smyslového a duchovního světa, o meditaci i vztazích mezi rodiči a dětmi.
Knihu doprovázejí fotografie Hany Rysové.
Zero waste znamená nulový odpad. Znamená to žít bez odpadu, udržitelným způsobem, být šetrný k životnímu prostředí, k místu, kde žijeme a chceme žít i nadále.
Je to konečně tady! Po letech, kdy na trhu byly pouze omalovánky absurdních postav z dětských pořadů a pohádek, pěkné leč složité a vyprázdněné omalovánky pro dospělé a všudypřítomný Krteček, přichází Vymalovánky svatých.
Učebnice koncovek pro pokročilé šachisty. Materiál je přehledně rozdělený do 10 kapitol podle typu koncovek (Pěšcové, Jezdcové, apod.), jsou zastoupeny i vícefigurové koncovky.