Nejprodávanější hudba - prosinec 2022

Ještě je
Autorské písně Vladimíra Javorského v šansonovém hávu. Nové debutové album Ještě je zachycuje písně Vladimíra Javorského v produkční a aranžérské péči Mariana Friedla.

Ještě je

314 Kč
Kandráčomor (Live)
Čechomor a Kandráčovci v roce 2022 podnikli společné turné, a kromě tisíců nadšených diváků je jeho výsledkem tato živá nahrávka pořízená v prostředí zámecké zahrady v Telči.

Kandráčomor (Live)

476 Kč
Čierna labuť, biela vrana
Richard Müller prišiel s albumom Čierna labuť biela vrana. Na albume sa hudobne podpísal Ondřej Gregor Brzobohatý a textársky Peter Uličný. Producentskú úlohu zobral na seba renomovaný Jan P. Muchow.

Čierna labuť, biela vrana

386 Kč
Perseidy
„Snad skrytá pohádka, sémě Priapovo, či slzy Vavřincovy…“, tak odpovídá na volbu názvu nového studiového alba ASPM Jan Spálený, a dodává: „Album Perseidy není potřeba kategorizovat a konzervovat.

Perseidy

476 Kč
Swing nylonového věku
Zbrusu nové album, které bylo s pokorou nahráno v hluboké úctě a obdivu k české jazzové scéně období tzv. nylonového věku.

Swing nylonového věku

710 Kč
V půlnoční hodinu
Moravia Brass Band je největší žesťové těleso v ČR a rezidenční orchestr Brno Brass Festu. Třicet hudebníků v čele s šéfdirigentem Chuheiem Iwasakim popularizuje hru na žesťové nástroje, představuje jedinečné programy a aranžmá.

V půlnoční hodinu

260 Kč
Hradišťan & Spirituál Kvintet & Dagmar Pecková
(1x)
Mimořádné spojení třech výrazných pilířů české hudební scény. 2CD se záznamem koncertu ve Švandově divadle v Praze. Poslední koncert z úspěšné a beznadějně vyprodané šňůry patnácti koncertů po celé České republice v roce 2019.

Hradišťan & Spirituál Kvintet & Dagmar Pecková

359 Kč
Cesta světla -  České a moravské koledy a zpěvy vánoční
České a moravské koledy a zpěvy vánoční zaranžované v autorském cyklu Jiřího Slavíka: Nesem vám noviny – Byla cesta ušlapaná – Mariin chvalozpěv – Jak zpívali andělé – Oči narozeného Ježíše – Narodil se Kristus Pán – Jak jsi krásné neviňátko – ...

Cesta světla - České a moravské koledy a zpěvy vánoční

335 Kč
Dýchej
Mimořádné album, které získalo 3 ceny Anděl a je završením nenapodobitelné hudební cesty Davida Stypky. Charismatický písničkář ze severu Moravy připravil jedenáct autorských písní.

Dýchej

593 Kč
Get Rollin'
Desáté studiové album ikonických Nickelback, první po pětileté pauze, dostalo název „Get Rollin‘“.

Get Rollin'

386 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 342 položek
1 2 3 .. 35 > >>