Nejprodávanější tituly - únor 2022 - romantika

Pekárna plná života -10%
(1x)
Lovisin život se po měsících boje za záchranu rodinné pekárny konečně ustálil a slibně se vyvíjí i její vztah s Axelem.
romantika

Pekárna plná života

399 Kč
359 Kč
Musím si tě vzít
(1x)
„Carlo si tě za ženu nevezme… Vezmu si tě já.“ Olivia plánovala svatbu s Carlem, byť to nikdy nebylo o touze a citu, u oltáře ale skončila s jeho bratrem.
romantika

Musím si tě vzít

69 Kč
Okouzlená chůva
Pokud se se mnou do konce měsíce oženíš, budu pro tebe pracovat! Nebylo to příliš romantické, ale o romantiku Marco stejně nestál. Za to o to, aby se Leah ujala role učitelky a vychovatelky jeho syna, stál hodně.
romantika

Okouzlená chůva

69 Kč
Italův dědic
Vzít si Mayu za manželku, zplodit s ní dítě… Pro Raffaeleho to byla výzva! To, že by tím do jeho impéria přibyl další lesklý šperk v podobě nadějné firmy, byl už jenom bonus navíc. A přesvědčit Mayu o tom, že je to i v jejím zájmu, nemohlo být těžké.
romantika

Italův dědic

69 Kč
Rebelky z Oxfordu - Jak svrhnout vévodu -10%
(6x)
Píše se rok 1879 a svět ovládaný muži se otřese v základech. Annabelle Archerová dostane jedinečnou příležitost stát se jednou z prvních studentek Oxfordské univerzity.
romantika

Rebelky z Oxfordu - Jak svrhnout vévodu

399 Kč
359 Kč
Dívka se špatnou pověstí
Od první chvíle, kdy Dante Miu uviděl, věděl, že ji chce. A věděl, že ona chce jeho… A celé dva roky po ní marně toužil. Po Mie – manželce svého otce! Dva roky Mia předstírala, že pro ni Dante neexistuje.
romantika

Dívka se špatnou pověstí

69 Kč
Utajené noci -10%
Zádumčivý miliardář se zamiluje, když si najme chůvu, která se má starat o jeho malý uzlíček radosti. Můj život měl řád. Byl předvídatelný a hladký jako moje skotská. Měl jsem se ženami milostné poměry, jež měly předem jasně definovaný začátek a kone
romantika

Utajené noci

349 Kč
314 Kč
Za vášeň se platí
Měli románek na jednu noc, to bylo vše… Prožili spolu noc vášně, a za vášeň se platí. Jenže ani Charlotte, ani Brando nejsou připraveni platit. A pokud ano, mají naprosto odlišné představy o ceně! Jedna noc důvěrností neznamená pouto.
romantika

Za vášeň se platí

69 Kč
Ďábel nosí černou -10%
(1x)
Skutečně má srdce tak černé jako svůj značkový oblek? Maddie Goldbloomová vymyslela plán, jak zajistit, aby bylo v jejím životě vše perfektní – od kariéry v módním průmyslu přes stylový byt v New Yorku až po jejího přítele pediatra.
romantika

Ďábel nosí černou

399 Kč
359 Kč
Pravidla manželství
(1x)
Když Violet, bojovnice za práva žen a dědička Coombesovy továrny na čokoládu, spadne při vyvěšování transparentu do náruče Adama Beauforta, ani jednoho z nich nenapadne, že o pár dnů později to bude právě on, kdo jí nabídne manželství.
romantika

Pravidla manželství

109 Kč
Setkní ve Florencii
Slečna Estelle si nade všechno cení své těžce vydobyté nezávislosti. Je přesvědčena, že na světě neexistuje muž, kvůli kterému by se své samostatnosti dokázala vzdát.
romantika

Setkní ve Florencii

109 Kč
Tři týdny do svatby -10%
Lady Grace Carpenterová se po smrti rodičů stala opatrovnicí svých sourozenců a už se smířila s tím, že se kvůli nim asi nikdy nevdá.
romantika

Tři týdny do svatby

349 Kč
314 Kč
Je všechno jen faleš?
Buď jeho poradkyně v oblasti PR udělá, co chce… nebo… bude hodně litovat! Loukis přiznává, že to, co po Célii chce, je vydírání.
romantika

Je všechno jen faleš?

69 Kč
Sandy -10%
Za každým úspěšným mužem stojí žena. Co se stane, když jste ženou, která stojí za celým týmem? Poslední kniha podle USA Today nejprodávanější série Vested Interest. Sandy Prestonová je již léta matkou, přítelkyní, důvěrnicí a vůdčí silou mužů v BAM.
romantika

Sandy

329 Kč
296 Kč
Únos nevěsty
Americký miliardář Ethan Connors se rozhodne, že zabrání svatbě své bývalé indické přítelkyně a přiměje ji, aby se k němu vrátila. Vtrhne ovšem na špatnou svatbu…
romantika

Únos nevěsty

69 Kč
Každá ráda kamaráda -10%
(2x)
Hazel Camille Bradfordová ví, že její chování často leze lidem krkem, a většina mužů ji po pravdě nezvládá... Romantický i zábavný příběh nejen pro čtenářky, které si oblíbily románové série Vášnivý a Božský.
romantika

Každá ráda kamaráda

398 Kč
358 Kč
Bridgertonovi: S láskou, Eloise -10%
(1x)
Ovdovělý sir Phillip potřebuje matku pro své děti a nejvhodnější mu připadá Eloise Bridgertonová.
romantika

Bridgertonovi: S láskou, Eloise

299 Kč
269 Kč
Miliardářova hra
Některé jizvy jsou vidět na první pohled… a některé jsou ukryty tak hluboko, že se zdá, že vůbec nejsou. A o to více mohou bolet! Takové jizvy ve svých srdcích ukrývali Layla i Logan.
romantika

Miliardářova hra

69 Kč
Pod stříbrem oliv
Byla to pěkně vypečená svatba! A když se Emma náhodou dozvěděla, proč si ji Christo vzal, rozhodla se nebýt už tou tichou zamilovanou naivkou… A odešla! A Christo má problém.
romantika

Pod stříbrem oliv

69 Kč
Vůně ženy
Gracie už není ta chudá mladá dívka, která zdálky pozoruje bohatou rodinu Wingateových. Díky šťastné výhře v loterii získala víc peněz, než si kdy dokázala představit. Všechno ale není jen růžové.
romantika

Vůně ženy

69 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 391 položek
1 2 3 .. 20 > >>