Nejprodávanější tituly - březen 2022 - horory

Frankenstein -10%
(2x)
Kdo se dnes začte do příběhu Frankensteina a jeho uměle stvořeného „Adama“, ponoří se nejen do rané science fiction o oživení netvora, ale také do znepokojivého psychologického příběhu.
horory

Frankenstein

480 Kč
432 Kč
Carrie -10%
Kultovní dílo mistra hororu Nešťastné neatraktivní Carrie se spolužáci smějí a doma ji krutě trýzní její vlastní matka, náboženská fanatička. Tyranizovaná dívka se rozhodne za své trápení krutě pomstít.
horory

Carrie

269 Kč
242 Kč
Berserk 8 -10%
Bitva o Doldrey pokračuje, ale nebezpečí ze strany Gennonových vojsk není to jediné, čemu bude muset Guts čelit. Ostatně i Griffith se pouští do velice riskantní hry, která se Jestřábům nakonec nemusí vyplatit – obzvláště dojde-li na dvorské intriky.
horory

Berserk 8

249 Kč
224 Kč
Devoluce -10%
Sopka Mount Rainier vybuchla a malá obec vybavená nejmodernější technologií, usazená hluboko v horách je odříznuta od civilizace i dodávek potravin. Zima se blíží a z lesa se ozývá záhadné vytí.
horory

Devoluce

360 Kč
324 Kč
Milý ostravský koronadeníčku!!! -10%
Kniha mapuje prožívání „doby kovidové“ od jejího prvopočátku očima vystresované ženy, která se srovnává s nezvyklou životní situací a netuší, jestli se má smát, zešílet, začít nakupovat zásobu čočky, špaget a antibakteriálních gelů ...
horory

Milý ostravský koronadeníčku!!!

239 Kč
215 Kč
Five Nights at Freddy's 1.: Stříbrné oči -10%
Kniha inspirovaná nejprodávanější sérií hororových videoher sleduje příběh Charlie a jejích přátel, kteří se po deseti letech od hrůzných událostí vrací do rodného města.
horory

Five Nights at Freddy's 1.: Stříbrné oči

369 Kč
332 Kč
Písně mrtvého snivce -10%
Debutová sbírka povídek jednoho z největších současných autorů weird fiction, velmistra hororového žánru, spisovatele, který od osmdesátých let minulého století spřádá podivné příběhy, v nichž z nočních můr vystupuje iracionalita existence.
horory

Písně mrtvého snivce

369 Kč
332 Kč
Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX -10%
Box Sebrané spisy H. P. Lovecrafta obsahuje všechny čtyři díly spisů v pěti knihách:
horory

Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX

1 490 Kč
1 341 Kč
Mýtus Cthulhu -10%
(1x)
Cthulhu – tajemná děsivá bytost, mýtická chapadlovitá nestvůra, jedna z Prastarých bytostí, které v dávné minulosti ovládaly Zemi, a podle legendy se kdykoli mohou vrátit zpět…
horory

Mýtus Cthulhu

398 Kč
358 Kč
Mimo dosah -10%
(3x)
Postmoderní vícehlasá hypnotická novela. Sen, realita, horor či noční můra?
horory

Mimo dosah

198 Kč
178 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 75 položek
1 2 3 .. 8 > >>