Nejprodávanější knihy - březen 2022 - horory

Frankenstein -10%
(2x)
Kdo se dnes začte do příběhu Frankensteina a jeho uměle stvořeného „Adama“, ponoří se nejen do rané science fiction o oživení netvora, ale také do znepokojivého psychologického příběhu.
horory

Frankenstein

480 Kč
432 Kč
Berserk 8 -10%
Bitva o Doldrey pokračuje, ale nebezpečí ze strany Gennonových vojsk není to jediné, čemu bude muset Guts čelit. Ostatně i Griffith se pouští do velice riskantní hry, která se Jestřábům nakonec nemusí vyplatit – obzvláště dojde-li na dvorské intriky.
horory

Berserk 8

249 Kč
224 Kč
Milý ostravský koronadeníčku!!! -10%
Kniha mapuje prožívání „doby kovidové“ od jejího prvopočátku očima vystresované ženy, která se srovnává s nezvyklou životní situací a netuší, jestli se má smát, zešílet, začít nakupovat zásobu čočky, špaget a antibakteriálních gelů ...
horory

Milý ostravský koronadeníčku!!!

239 Kč
215 Kč
Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX -10%
Box Sebrané spisy H. P. Lovecrafta obsahuje všechny čtyři díly spisů v pěti knihách:
horory

Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX

1 490 Kč
1 341 Kč
Pohřební výbavička -10%
Český čtenář má nyní poprvé možnost seznámit se s dílem spisovatele, novináře a literárního kritika Fernanda Iwasakiho prostřednictvím hororových mikropovídek Pohřební výbavička, v nichž rezonuje Poe, Borges, Maupassant i Henry James.
horory

Pohřební výbavička

159 Kč
143 Kč
Království hříšných -10%
(2x)
Dvě sestry. Jedna vražda. Touha po pomstě, která rozpoutá peklo…Emilia a její dvojče Vittoria byly celý život nerozlučné. Jako streghe – čarodějky tajně žijící mezi lidmi – vědí, jak nebezpečné je upoutat na sebe pozornost.
horory

Království hříšných

399 Kč
359 Kč
Devoluce -10%
Sopka Mount Rainier vybuchla a malá obec vybavená nejmodernější technologií, usazená hluboko v horách je odříznuta od civilizace i dodávek potravin. Zima se blíží a z lesa se ozývá záhadné vytí.
horory

Devoluce

360 Kč
324 Kč
Five Nights at Freddy 2: Znetvoření -10%
Velmi očekávané pokračování bestselleru Five Nights at Freddy’s – Stříbrné oči
horory

Five Nights at Freddy 2: Znetvoření

369 Kč
332 Kč
Vztek a další příběhy -10%
V knize Vztek a další příběhy na vás čeká celkem osm povídek, jimiž vás Lucy Taylor přesvědčí o tom, že patří mezi nejlepší hororové autorky současnosti.
horory

Vztek a další příběhy

299 Kč
269 Kč
Bestie -10%
(2x)
Bestie je příběh volně inspirovaný skutečným vrahem z období socialistického Československa. Za své děsivé činy byl Štefan Svitek odsouzen k trestu smrti a nakonec byl i popraven.
horory

Bestie

279 Kč
251 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 58 položek
1 2 3 .. 6 > >>