Nejprodávanější tituly - květen 2022 - objevování vesmíru

Slunce dalekohledem -10%
Každou vteřinu se na Slunci něco děje, a aby se zájemci o toto dění mohli na Slunce dívat, vyšla tato publikace. Zájemci o studium Slunce mají dnes vhodnou astronomickou literaturu i techniku.
objevování vesmíru

Slunce dalekohledem

349 Kč
314 Kč
Před velkým třeskem -15%
Clegg ve své knize sleduje, jak se proměňovaly představy lidí o vzniku vesmíru - počínaje mýty o božském stvoření až po převratnou ideu vesmíru vzniklého nepředstavitelným výbuchem "z ničeho".
objevování vesmíru

Před velkým třeskem

388 Kč
330 Kč
Náš vesmír -10%
Komplexní pohled na vesmír pro široký okruh čtenářů. Kniha je rozdělena do několika kapitol (Slunce, Země, Měsíc, Obří planety, Malá tělíska ve sluneční soustavě... až po Vesmír velkých měřítek) a mapuje na cca 300 vyobrazeních.
objevování vesmíru

Náš vesmír

399 Kč
359 Kč
Až na konec vesmíru -10%
Kniha nás provedí od prvních pokusů o určování vzdáleností Slunce a Měsíce, které podnikli antičtí astronomové, až po moderní velikány astronomie, jako byl Edwin Hubble.
objevování vesmíru

Až na konec vesmíru

228 Kč
205 Kč
Měsíc  - průvodce -10%
Kniha o našem nejbližším kosmickém sousedu je rozdělena do tří částí. V první se dozvídáme o jeho geologické historii a vývoji, druhá je zaměřena na výzkum Měsíce pomocí sond a výprav ...
objevování vesmíru

Měsíc - průvodce

299 Kč
269 Kč
Stručnější historie času -15%
Nová verze světového bestselleru Stručná historie času. Stephen Hawking ve spolupráci s Leonardem Mlodinowem si dali za cíl především usnadnit pochopení obsahu. Knihu doplnili také řadou nových poznatků z oblasti fyziky a kosmologie.
objevování vesmíru

Stručnější historie času

398 Kč
338 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 26 položek
<< < 1 2 3