Nejprodávanější knihy - červen 2022 - kuchařky

Živá strava jednoduše a levně -84%
Rádi byste do svého jídelníčku zařadili více živé stravy (raw food), nebo na ni přešli úplně, ale její příprava se vám zdá časové náročná a suroviny drahé? Chcete se dozvědět, jak změnit stravovací návyky, abyste byli zdravější a šťastnější?
kuchařky

Živá strava jednoduše a levně

359 Kč
59 Kč
Karolína - Domácí kuchařka -55%
(3x)
Kniha je oslavou domácího vaření. Gastronomická novinářka, písničkářka a matka tří dětí Karolína Kamberská ve svých receptech vychází z tradic našich babiček, ale přetváří je pro 21. století.
kuchařky

Karolína - Domácí kuchařka

399 Kč
179 Kč
Kváskové pečivo slané -10%
(1x)
Komplexně pojatá publikace, která na domácím knižním trhu zcela chybí. Je určena jak laické veřejnosti, turistům, také i dietologům, firmám, zaměstnancům, ale i studentům z oboru potravinářství a gastronomie.
kuchařky

Kváskové pečivo slané

249 Kč
224 Kč
Poctivý domácí chléb -10%
(1x)
Chléb patří již po celá staletí ke zcela základním pokrmům a obyčejný, v peci pečený bochník, který se jedl po celý týden, měl své právoplatné místo u každého rodinného stolu už odedávna.
kuchařky

Poctivý domácí chléb

499 Kč
449 Kč
Celoroční plánovací kuchařka -10%
(1x)
Kniha sezonně tříděných receptů, provázejících celým cyklem roku, umožní svou systematičností, odkazy a zejména připojeným programem "Jídelníčky a nákupy" plánovat, nakupovat a vařit hospodárně a bez plýtvání.
kuchařky

Celoroční plánovací kuchařka

490 Kč
441 Kč
Kuchyně mnoha tváří -10%
Publicista Jaroslav Kopecký a kuchařský mistr Vladimír Suchý se spolu vypravili na průzkum do 43 zemí a zjistili, čím je která národní kuchyně proslulá, na čem si kde lze pochutnat a co by se rozhodně nemělo vynechat.
kuchařky

Kuchyně mnoha tváří

299 Kč
269 Kč
Rodinné stříbro aneb Klenoty domácí kuchyně -55%
(1x)
Kuchařka Rodinné stříbro vznikala vlastně spoluprací všech autorčiných přátel, kteří ochotně otvírali ony rodinné pokladnice a dávali nahlédnout do vyzkoušených a ověřených receptů.
kuchařky

Rodinné stříbro aneb Klenoty domácí kuchyně

300 Kč
134 Kč
Tajné zeleninové recepty naší babičky -10%
Zeleninové recepty by měli sloužit jako návod ke zdravějšímu stravování.
kuchařky

Tajné zeleninové recepty naší babičky

69 Kč
62 Kč
Velký český kuchařský lexikon -17%
Velký český kuchařský lexikon získal I. cenu v soutěži Kuchařská kniha roku 2013 v kategorii Nejlepší kniha pro profesionály!
kuchařky

Velký český kuchařský lexikon

998 Kč
828 Kč
Zálesácká kuchyně -10%

Víte, že cestování nemusí být vždy jen zdrojem poznání cizokrajných pozoruhodností ve smyslu geografickém či etnografickém?

kuchařky

Zálesácká kuchyně

99 Kč
89 Kč
Zobrazuji 131 - 140 z 141 položek
<< < 1 .. 12 13 14 15 > >>