Nejprodávanější tituly - červen 2022 - medicína

Nebezpečná metoda -20%
Kniha popisuje začátky nového vědního oboru - psychoanalýzy. Poprvé odkrývá příběh osudové rivality mezi Carlem G. Jungem a Sigmundem Freudem a jejich rozchodu, ve kterém svou roli sehrála žena - Sabina Spierlreinová.
medicína

Nebezpečná metoda

397 Kč
318 Kč
Tuberkulóza a společnost -20%
Obavy z nemocí, které jsou považovány za nevyléčitelné či těžko léčitelné, jsou ve společnosti přítomny od nepaměti. Onemocnění přináší do života každého jedince nejistotu, nabourává jeho dosavadní život a sociální role, které do té doby zastával.
medicína

Tuberkulóza a společnost

495 Kč
396 Kč
Toxikologie -20%
Kniha se zabývá převážně chemickou stránkou mnohovrstevné problematiky interakcí škodlivých látek s živými organismy.
medicína

Toxikologie

540 Kč
432 Kč
Teoretické základy metody Neuro-vývojové stimulace -20%
Autorka PhDr. Marja Volemanová, PhD., původem z Holandska, se zabývá problematikou přetrvávajících primárních reflexů již řadu let.
medicína

Teoretické základy metody Neuro-vývojové stimulace

490 Kč
392 Kč
„Triple“ negativní karcinomy mléčné žlázy -20%
Tzv. triple negativní karcinomy prsu (TNBC) představují morfologicky a geneticky heterogenní skupinu karcinomů mléčné žlázy, lišící se od ostatních podtypů vysokou mírou genové nestability...
medicína

„Triple“ negativní karcinomy mléčné žlázy

495 Kč
396 Kč
Vybrané doporučené postupy v nefrologii -20%
Prakticky koncipovaný přehled vybraných nejdůležitějších doporučení v nefrologické praxi. Jednotlivé kapitoly vycházejí z aktuálně platných mezinárodních doporučení.
medicína

Vybrané doporučené postupy v nefrologii

495 Kč
396 Kč
Medicína doby kamenné -20%
Na svůj dnešní pokrok v lékařských vědách jsme hrdí. Existuje však bezpočet svědectví prehistorického léčebného umění, jež se při srovnání s naší dobou rozhodně nemusí stydět.
medicína

Medicína doby kamenné

259 Kč
207 Kč
Anatomie pro nelékařské zdravotnické obory -20%
(1x)
Tento výukový text předkládá informace o stavbě lidského těla v objemu a na úrovni vhodné pro bakalářské studium nelékařských medicínských oborů – všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistence a ošetřovatelství.
medicína

Anatomie pro nelékařské zdravotnické obory

130 Kč
104 Kč
Sestup k bohyni -20%
(1x)
Psycholožka Sylvia Brinton Perera ve své knize ukazuje, jak mohou dnes ženy znovu nalézt potlačené aspekty archetypického ženství a vydat se tak na cestu k vnitřní svobodě a celistvosti.
medicína

Sestup k bohyni

248 Kč
198 Kč
Rostliny způsobující otravy -20%
Kniha podává ucelené informace o jedovatých a potenciálně jedovatých rostlinách středoevropské flóry, o jejich identifikačních znacích, obsahových látkách odpovědných za toxicitu, projevech otravy a možnostech pomoci postiženému.
medicína

Rostliny způsobující otravy

390 Kč
312 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 208 položek
1 2 3 .. 21 > >>