Nejprodávanější tituly - červen 2022 - film

Myši patří do nebe
(1x)
Dobrodružství myšky Šupito začíná dramaticky. Myška utíká cestou necestou před lišákem, který ji pronásleduje, a zřítí se z příkrého srázu do propasti. Když se Šupito probudí, uvidí před sebou malou rozpláclou myšku.
film

Myši patří do nebe

209 Kč
Krkonoše -10%
Objevte krásy nejvyšších českých hor!
film

Krkonoše

149 Kč
134 Kč
Lásky jedné plavovlásky (Digitálně restaurovaný film) -10%
Příběh se točí kolem učnice Anduly z internátu na malém městě, která po zábavě stráví noc s pražským klavíristou. Dívka plná nadějí přijíždí s kufrem za mladíkem do Prahy, ale až tam pochopí, že ji nikdo nečeká...
film

Lásky jedné plavovlásky (Digitálně restaurovaný film)

199 Kč
179 Kč
Budiž voda -10%
Dramatický příběh vzniku českého vynálezu, který umí na nejsušších místech planety vyrobit pitnou vodu a zakládat oázy.
film

Budiž voda

129 Kč
116 Kč
Lokomotiva Tomáš - Společně na trati -10%
Tomáš a jeho kamarádi se vracejí se šesti novými dobrodružstvími, ve kterých se opět setkáme s mašinkami z ostrova Sodor.
film

Lokomotiva Tomáš - Společně na trati

79 Kč
71 Kč
Milan Kundera: Od žertu k bezvýznamnosti -10%
Proč dílo Milana Kundery tak zaujalo po celém světě? Proč odešel do Francie a začal psát ve francouzštině? Co je za tím, že bránil překladům svých posledních románů do češtiny? Nebo že se vyhýbá kamerám a publicitě?
film

Milan Kundera: Od žertu k bezvýznamnosti

129 Kč
116 Kč
V síti (15+) -55%
(1x)
V síti vypráví strhující drama jemných hrdinek od castingu až po osobní schůzky, kde se s predátory setkávají tváří v tvář pod dohledem ochranky a skrytých kamer. Predátorské taktiky se tak obracejí proti svým strůjcům a z lovců se stávají lovení.
film

V síti (15+)

199 Kč
89 Kč
My Little Pony: Přátelství je magické, 2.série: 2. část -10%
Po zmatku, který vesnici zachvátil po řádění Discorda, ducha chaosu, se poníci dozví několik užitečných věcí – obzvláště to, jak výjimečné je žít v kouzelné zemi Equestrie.
film

My Little Pony: Přátelství je magické, 2.série: 2. část

199 Kč
179 Kč
Powerjóga pro každý den -10%
V DVD Powerjóga pro každý den naleznete 10 sekvencí jógy od relaxace po vinjásu s Václavem Krejčíkem, Jakubem Šambergerem a Katkou Bílkovou.
film

Powerjóga pro každý den

349 Kč
314 Kč
93 největších hitů -10%
DVD plné písní Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra (výjimky tvoří melodie písní v originále cizojazyčných a český text písně Virginia od Jiřího Voskovce a Jana Wericha z DVD). Písničky vybral z archivních materiálů přímo Jiří Suchý.
film

93 největších hitů

199 Kč
179 Kč