Nejprodávanější tituly - červen 2022 - filosofie a náboženství

Konkláve -10%
Volbu papeže, Kristova zástupce a následovníka apoštola Petra na jeho stolci, provázely v dějinách mnohé problémy. Jak zajistit, aby se na tento akt volitelé v klidu soustředili, jednali podle nejlepšího svědomí a pokud možno bez průtahů?
filosofie a náboženství

Konkláve

297 Kč
267 Kč
Svět dharmy 1/2022 -10%
Buddhismus je třetí největší světové náboženství a buddhistická komunita v Čechách a na Slovensku – stejně jako ve všech západních zemích – stále roste. Časopis Svět Dharmy nabízí přehled o tom, co se děje v buddhistickém životě u nás i ve světě.
filosofie a náboženství

Svět dharmy 1/2022

150 Kč
135 Kč
Modlitby českožidovské -10%
Kniha je výběrem literárně-modlitebních textů dvou nejvýraznějších českožidovských autorů této éry – Jiřího Langera a Jiřího Ortena.
filosofie a náboženství

Modlitby českožidovské

329 Kč
296 Kč
Židé v českých zemích -10%
Židé v českých zemích. Společná cesta dějinami nabízí nový pohled na dějiny Židů v českých zemích od raného novověku po současnost.
filosofie a náboženství

Židé v českých zemích

799 Kč
719 Kč
Celibát -10%
(1x)

Církevní historik Hubert Wolf přistupuje k problematice celibátu z historického hlediska a vychází z toho, že Nový zákon se pro celibát nijak nevyslovuje; proto postoj církve od raného středověku prochází četnými proměnami.

filosofie a náboženství

Celibát

247 Kč
222 Kč
Náboženský kult starověkého Izraele pohledem archeologie -10%
Méně tradiční pohled na náboženství starověkého Izraele.
filosofie a náboženství

Náboženský kult starověkého Izraele pohledem archeologie

399 Kč
359 Kč
Anatomie melancholie -10%
(1x)
Kniha Roberta Burtona o melancholii vyšla poprvé v roce 1621 a patří k nejznámějším a nejčtenějším naučným knihám té doby. Její téma je však prastaré a jako první je pojednal již Aristotelés.
filosofie a náboženství

Anatomie melancholie

347 Kč
312 Kč
Duše, tělo a smrt od Homéra po Platóna I. -10%
První díl dvoudílné studie zachycuje především proces vnitřní strukturace lidského nitra a sebepojetí v antickém Řecku mezi 8. a 4. stoletím př. n. l.
filosofie a náboženství

Duše, tělo a smrt od Homéra po Platóna I.

555 Kč
500 Kč
Atributy apoštolů a evangelistů -10%
Podrobný popis atributů jednotlivých apoštolů a evangelistů doplněný mnohými ilustracemi. Nezbytná pomůcka nejen každého návštěvníka kostelů, ale i zvídavého turisty, často stojícího před sochou či obrazem některého svatého, netuše o koho se jedná.
filosofie a náboženství

Atributy apoštolů a evangelistů

127 Kč
114 Kč
Malá kniha stoicismu -10%
Kde najít radost? Odkud získat sílu? Jak čelit různým strachům? Jak se vyrovnat se smrtí blízkého člověka? A co si počít s depresivními myšlenkami, které se stále vracejí?
filosofie a náboženství

Malá kniha stoicismu

398 Kč
358 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 510 položek
1 2 3 .. 51 > >>