Nejprodávanější tituly - červen 2022 - naučná, odborná a učebnice

Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie -10%
(10x)
Životice: malá vesnice uprostřed Těšínského Slezska. Po Mnichovu zabrána Polskem, po 1. září 1939 se jako dobyté území stává součástí Říše.
naučná, odborná a učebnice

Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie

349 Kč
314 Kč
Příležitostné nápady -10%
(2x)
Knižní mozaika Příležitostné nápady se skládá z jednapadesáti různorodých střípků čerpajících z autorčiny zkušenosti a poetiky, intuice a vlastního života.
naučná, odborná a učebnice

Příležitostné nápady

297 Kč
267 Kč
Praxe výroby piva nejen v malých pivovarech -10%
V současné době je na trhu množství knih popisujících konzervativní teorii výroby českého ležáku nebo naopak kreativní tvorbu receptů všemožných pivních stylů vyráběných v nespecifikovaných podmínkách domácího vaření či minipivovaru.
naučná, odborná a učebnice

Praxe výroby piva nejen v malých pivovarech

400 Kč
360 Kč
Doba z druhé ruky -10%
(7x)
Autorka byla oceněna Nobelovou cenou za literaturu na rok 2015. Zcela výjimečná kniha mimořádné autorky, nabízí hlubokou sondu do ruské společnosti a pomáhá porozumět jejímu současnému vývoji.
naučná, odborná a učebnice

Doba z druhé ruky

489 Kč
440 Kč
Nad propastí -10%

Pokud vše půjde dobře, historie lidstva se ocitá teprve na svém počátku. Náš druh přežije miliardy let, což je dost času na to, aby skoncoval s nemocemi, chudobou a nespravedlností a rozkvetl do podoby, kterou si dnes ještě neumíme představit.

naučná, odborná a učebnice

Nad propastí

588 Kč
529 Kč
Moje první samolepkování - Legrační obličeje -10%
Titul obsahuje 16 barevných stran a více než 340 opakovaně použitelných samolepek.
naučná, odborná a učebnice

Moje první samolepkování - Legrační obličeje

119 Kč
107 Kč
Jak číst čísla -10%
Data, grafy a analýzy nás dennodenně obklopují a narážíme na ně v médiích i při hospodských debatách. Statistiky nám slouží jako nepostradatelná opora při orientaci ve světě, a přece je čím dál víc zpochybňujeme....
naučná, odborná a učebnice

Jak číst čísla

399 Kč
359 Kč
Liberalismus -10%
(1x)
Donald Trump je americký prezident, který se s nepokrytým pohrdáním vysmívá liberálním hodnotám. A není jediný: vyznavači neliberalismu stojí také v čele Itálie, Maďarska, Polska či Turecka. Co se vlastně stalo? Proč liberalismus ztratil podporu?
naučná, odborná a učebnice

Liberalismus

397 Kč
357 Kč
Vztahy a mýty -10%
(4x)
Snadno podléháme mýtům a pohádkám, které nám okolí podává jako obecný fakt. Jaké mýty jsou ty nejčastější a do jaké míry bychom jim měli naslouchat, objasňuje odborně, ale s nadhledem kniha, která zároveň dokáže čtenářům dodat klid.
naučná, odborná a učebnice

Vztahy a mýty

289 Kč
260 Kč
Čtyři tisíce týdnů -10%
Na světě pobudeme sotva čtyři tisíce týdnů. Musíme toho v nich stihnout spoustu a všechno zaráz: Vyřešit další pohromu v práci. Najít si lepší práci. Užít si krátký čas s dětmi, a přitom toho kolem nich tolik obstarat.
naučná, odborná a učebnice

Čtyři tisíce týdnů

379 Kč
341 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>