Nejprodávanější tituly - červen 2022 - horory

Povznesení
(3x)
Scott Carey vypadá stále stejně, přesto ale neustále ztrácí na váze. Je tu také pár dalších podivností. Váží stejně v oblečení i bez něj. Se svým problémem se svěřuje doktoru Ellisovi.
horory

Povznesení

252 Kč
Berserk 8
Bitva o Doldrey pokračuje, ale nebezpečí ze strany Gennonových vojsk není to jediné, čemu bude muset Guts čelit. Ostatně i Griffith se pouští do velice riskantní hry, která se Jestřábům nakonec nemusí vyplatit – obzvláště dojde-li na dvorské intriky.
horory

Berserk 8

224 Kč
Frankenstein
(2x)
Kdo se dnes začte do příběhu Frankensteina a jeho uměle stvořeného „Adama“, ponoří se nejen do rané science fiction o oživení netvora, ale také do znepokojivého psychologického příběhu.
horory

Frankenstein

432 Kč
Hellboy – Mladá léta
Hellboy s profesorem Bruttenholmem vyrážejí na archeologické naleziště v Jižní Americe, avšak poté, co jejich letadlo spadne do moře, ztroskotají na záchranném člunu na podivném ostrově, kde musí čelit netvorům pozemním, mořským i nebeským...
horory

Hellboy – Mladá léta

539 Kč
Hořká múza
Mrazivý horor o zrůdné vášni a slepé posedlosti Franz je spisovatel a netouží po ničem jiném, než aby mohl nerušeně psát. Osud se mu však podivnými způsoby staví do cesty… až do chvíle, kdy se mu zjeví přízrak zjizveného muže.
horory

Hořká múza

323 Kč
Klaun v kukuřičném poli
(1x)

Tyhle děti rozhodně v pohodě nejsou.

Quinn Maybrooková to chce jen dotáhnout k maturitě. Ale možná se nedožije ani příštího rána.

Quinn se s otcem přestěhovala do malého městečka Kettle Springs, která má za maskota podivně vyhlížejícího klauna.

horory

Klaun v kukuřičném poli

359 Kč
Mrtvé hlasy
Ollie, Brian a Coco mají strašidelných zážitků po krk. Poté, co na podzim na školním výletě jen těsně unikli usměvavému muži a jeho zlověstným strašákům, se těší, že si užijí nějakou legraci.
horory

Mrtvé hlasy

296 Kč
Píseň přežití

Když se to rozjede, je to k nezastavení. Novou Anglií na východě Spojených států se jako oheň šíří záhadné virové onemocnění, jakási nová forma vztekliny.

horory

Píseň přežití

359 Kč
Stephen King jde do kina
Pět literárních děl Stephena Kinga, která se stala (vedle dalších) předlohou k filmovému zpracování. Každou povídku, novelu či román doplňuje vždy několik autorových postřehů, dojmů či připomínek k danému filmu.
horory

Stephen King jde do kina

360 Kč
Uteč, než doroste měsíc
Na počátku bylo slovo. A to slovo bylo tma…
horory

Uteč, než doroste měsíc

359 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 58 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>