Nejprodávanější tituly - červenec 2022 - horory

Návrat psa baskervillského -10%
Představte si, že Jack Stapleton neutonul na blatech. Nejslavnější případ Sherlocka Holmese pokračuje.
horory

Návrat psa baskervillského

299 Kč
269 Kč
Podivné historky ze života -10%
(1x)
Od severního polárního kruhu přes moravskou megapoli až po království Tropikálů Přímořských, krajinami falešných proroků, rozumbradiček a uplakaných starců, tudy nás proveze vypravěč Arnošt Goldflam.
horory

Podivné historky ze života

333 Kč
300 Kč
Sacculina -10%
Malý rybářský člun, podivný kapitán a čtyři muži, kteří si chtějí užít výlet na moře, aby oslavili, že se jeden z nich právě vrátil z vězení. V hlubinách moře se však skrývají dosud nepoznané hrůzy...
horory

Sacculina

250 Kč
225 Kč
Strašení v Rookwardu -10%
(1x)
Když Guy najde na půdě své matky dědické listiny k domu, má pocit, že ho potkalo neuvěřitelné štěstí.
horory

Strašení v Rookwardu

349 Kč
314 Kč
Dracula -10%
(3x)

Bessův Dracula, věrný v tématu a atmosféře doby, umně zeštíhlený k lepší plynulosti děje a k lepšímu využití vizuálních možností příběhu, ale hlavně opatřený kresbou, která bere dech.

horory

Dracula

688 Kč
619 Kč
Outsider -10%
(2x)
Když je v městském parku zavražděn jedenáctiletý chlapec, spolehliví očití svědci bez váhání označí za viníka oblíbeného trenéra Terryho Maitlanda. Důkazy DNA a otisky prstů potvrzují, že zločin byl spáchán tímto rodinou milovaným mužem.
horory

Outsider

469 Kč
422 Kč
Vyhlídka na věčnost -10%
(4x)
Žijí mezi námi – známe je z televize, z rozhlasu i z novin – mluvčí. Ovšem pouze jeden z nich je pan Mluvčí, ale na toho v hromadných sdělovacích prostředcích nenarazíme. Román známého českého autora sci-fi a fantastiky.
horory

Vyhlídka na věčnost

499 Kč
449 Kč
Cosi z hloubi -10%
V novele Cosi z hloubi se Alison Manneringová po vysoké škole vrací do rodného městečka, odlehlé hornické obce v severovýchodní Pensylvánii, aby se pokusila přijít na kloub záhadné smrti svého otce.
horory

Cosi z hloubi

349 Kč
314 Kč
Černý telefon a další příběhy -10%
MINULOST NEZEMŘELA. DOKONCE JEŠTĚ ANI NEPOMINULA. Originální, cenami ověnčená sbírka vizí a nočních můr Imogene je mladá a krásná. Umí líbat jako filmová hvězda a ví vše o každém filmu, který byl kdy natočen.
horory

Černý telefon a další příběhy

400 Kč
360 Kč
Dům na rozhraní -10%
Během svého rybářského výletu naleznou Tonnison a Berreggnon v rozvalinách zchátralého domu kdesi v Irsku starý deník. Jeho stránky jim odhalí neuvěřitelné zážitky někdejšího obyvatele domu.
horory

Dům na rozhraní

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 47 položek
1 2 3 .. 5 > >>