Nejprodávanější tituly - červenec 2022 - pedagogika, didaktika

Máma není služka, máma je dáma -20%
(4x)
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu.
pedagogika, didaktika

Máma není služka, máma je dáma

289 Kč
231 Kč
Najděte si svého marťana -20%
(17x)
V knize Marka Hermana objevíte svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Zaujme vás zejména to, s jakým citem autor popisuje svět malých dětí - jeho pojetí je sympatickou pozvánkou do světa dětské psychiky.
pedagogika, didaktika

Najděte si svého marťana

249 Kč
199 Kč
Moderní didaktika -20%
Tato publikace neopakuje teoretické výčty definic předchozích autorů, ale čtivou formou ukazuje cestu k efektivnímu praktickému vyučování. Výukové metody a aktivity jsou vybrány a popsány tak, aby byly použitelné pro všestranné použití.
pedagogika, didaktika

Moderní didaktika

699 Kč
559 Kč
Diagnostika dítěte předškolního věku -20%

Populárně-naučná publikace je určena především učitelkám MŠ a rodičům. Přináší návod, jaké oblasti vývoje u dítěte sledovat, co by dítě v kterém věku mělo umět.

pedagogika, didaktika

Diagnostika dítěte předškolního věku

399 Kč
319 Kč
Když dětem nejde čtení 1 -20%
Tyto pracovní listy jsou zábavnou čítankou, určenou dětem, které při běžné výuce čtení v první třídě nezvládly plynulé čtení otevřených slabik a slov z nich složených a které čtou bez porozumění.
pedagogika, didaktika

Když dětem nejde čtení 1

179 Kč
143 Kč
Logopedie pro nejmenší -20%
Pracovní sešit plný her, doplňovaček, obrázků a úkolů pro rozvoj komunikačních dovedností a výslovnosti. Logopedie není jen nácvik správné výslovnosti.
pedagogika, didaktika

Logopedie pro nejmenší

199 Kč
159 Kč
Montessori motanice 1 - Lidské tělo -20%
S touto motanicí si Vaše dítě rozšíří znalosti o lidském těle. Jako každá motanice navíc i tato pomáhá dětem rozvíjet logické myšlení, zdokonalovat jejich jemnou motoriku a smysl pro detail. Tato motanice obsahuje 15 hracích karet.
pedagogika, didaktika

Montessori motanice 1 - Lidské tělo

199 Kč
159 Kč
Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 5 do 7 let -20%
Procvičte zrakové vnímání dítěte a pobavte se při tom! Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji zrakového vnímání a prevenci potíží ve čtení a psaní plynoucích z nedostatečné zrakové percepce.
pedagogika, didaktika

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 5 do 7 let

199 Kč
159 Kč
Můj velký sešit - Montessori pro nejmenší -20%
Sto hravých a smyslových aktivit pro nejmenší, které rozvíjí u dětí samostatnost a schopnost se učit. Na základech pedagogiky Montessori, s částmi k vystřižení.
pedagogika, didaktika

Můj velký sešit - Montessori pro nejmenší

299 Kč
239 Kč
Inkluzivní vzdělávání -20%
Monografie je věnována pedagogickému konceptu, podle nějž by všechny děti měly navštěvovat třídy hlavního vzdělávacího proudu, a to bez ohledu na stupeň svého postižení.
pedagogika, didaktika

Inkluzivní vzdělávání

271 Kč
217 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 46 položek
1 2 3 .. 5 > >>