Nejprodávanější tituly - červenec 2022 - sci-fi a fantasy

Klára a Slunce -10%
(3x)
Ishigurův román Klára a Slunce je zpovědí vyřazené robotky jménem Klára, nadané pokročilou umělou inteligencí i pozoruhodnými pozorovacími schopnostmi.
sci-fi a fantasy

Klára a Slunce

448 Kč
403 Kč
Mycelium VIII: Program apokalypsy -10%
(6x)
Velkolepé vyvrcholení nejobsáhlejší české sci-fi ságy Mycelium je zde. Intriky, psychotronika a krvavé oběti. Všechno míří právě sem. Tohle už je konec.
sci-fi a fantasy

Mycelium VIII: Program apokalypsy

588 Kč
529 Kč
Pro hrst dukátů -10%
Žhavé léto roku 1601. V kremnické mincovně, kde z drahých kovů vytěžených v uherských hornických městech razí nejlepší dukáty, tolary a groše v celé říši, došlo k vážnému incidentu – z pokladnice zamčené na tři zámky zmizela razidla.
sci-fi a fantasy

Pro hrst dukátů

448 Kč
403 Kč
Mycelium VII: Zakázané směry -10%
(6x)

Lodě míří k Zakázaným směrům. Staroslavná Tlix, planeta argenitu a Akkütlixe, nadále zůstává skrytá za obzorem, ale Lucas vidí obrovskou příležitost; a psychotronika mu dává možnost bleskově jí využít.

sci-fi a fantasy

Mycelium VII: Zakázané směry

588 Kč
529 Kč
Hardware -10%
Román Hardware je jedním z vrcholných děl kyberpunku a jako takový mimo jiné posloužil i jako prvotní inspirace ke vzniku RPG hry Cyberpunk a následně tak i k počítačové hry Cyberpunk 2077.
sci-fi a fantasy

Hardware

498 Kč
448 Kč
Rytíř -10%
Genevieve Daylee nečekala, že bude v den svých sedmadvacátých narozenin stát před soudcem. Ale v poslední době se toho stalo tolik neočekávaného, že to čekat mohla.
sci-fi a fantasy

Rytíř

380 Kč
342 Kč
Mycelium VI: Vrstva ticha -10%
(13x)

Touha ovládnout psychotroniku přivedla Lucase k Aš~šádovi. Složil slib, stal se jeho učedníkem, a tím se naprosto vydal do jeho rukou. Emocím, které od začátku byly mezi nimi dvěma, už se nedá uniknout. Jenže Lucase zároveň přitahuje most v mlhách..

sci-fi a fantasy

Mycelium VI: Vrstva ticha

488 Kč
439 Kč
Historky z Rozmaru -10%
Další výprava do světa Řek Londýna, tentokrát ve sbírce povídek!
sci-fi a fantasy

Historky z Rozmaru

288 Kč
259 Kč
Spasitel -10%
(5x)
Nové úžasné, napínavé meziplanetární dobrodružství od autora světového bestselleru Marťan. Ryland Grace zůstal jako jediný přeživší na zoufalé misi poslední naděje. Pokud selže, lidstvo zanikne. Je tu však drobný háček – Ryland to neví.
sci-fi a fantasy

Spasitel

499 Kč
449 Kč
Mycelium I: Jantarové oči -10%
(8x)
Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu. To je prastaré össenské přísloví, které provází celou osmidílnou ságu Mycelium. Jantarové oči jsou její první částí a představí se vám v ní nejen charismatický a ctižádostivý hrdina Lucas Hildebrandt...
sci-fi a fantasy

Mycelium I: Jantarové oči

498 Kč
448 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 696 položek
1 2 3 .. 70 > >>