Nejprodávanější knihy - červenec 2022 - Pragensie

Praga -10%
Praha Libora Sváčka v „malém“ - architektonické a umělecké skvosty hlavního města České republiky.Obrazová fotografická publikace zobrazuje na barevných fotografiích hlavní město Prahu v různých obdobích, náladách, barvách, v nezvyklých pohledech či
Pragensie

Praga

169 Kč
152 Kč
Prague / Praha -10%
Fotografická publikace Praha historická Vám představí známá i dávno zapomenutá místa, porovnáte životní styl obyvatel v průběhu staletí a poznáte rušný život města v odlišných epochách.
Pragensie

Prague / Praha

159 Kč
143 Kč
Psí vycházky 6. /Bubenečský Montmartre/ -10%
Šesté Psí vycházky nás zavedou do části Bubeneč v okolí budovy Akademie výtvarných umění, dokončené na počátku dvacátého století.
Pragensie

Psí vycházky 6. /Bubenečský Montmartre/

239 Kč
215 Kč
The Golden Lane -10%
Průvodce Zlatou uličkou, plný vzácných, dílem neznámých obrazových dokumentů, napsaný se znalostí života v zákulisí.
Pragensie

The Golden Lane

250 Kč
225 Kč
Zánik pražského ghetta aneb Nezapomenutelný večer doktora Preiningera -10%
Kniha Zánik pražského ghetta přináší novelu spisovatele Josefa Veselého. Ta začíná takřka domáckým líčením poměrů v někdejším židovském městě, nyní páté pražské čtvrti, postupně se však mění ve strhující líčení.
Pragensie

Zánik pražského ghetta aneb Nezapomenutelný večer doktora Preiningera

299 Kč
269 Kč
25 tajemství Prahy -10%
Věděli jste, že z prken popraviště 27 českých pánů je vytesáno schodiště, po kterém se v jedné pražské nemocnici stále chodí? Znáte místo, kde ve zlaté vitríně sedí mumifikované tělo Marie Elekty od Ježíše?
Pragensie

25 tajemství Prahy

299 Kč
269 Kč
Hlavní role: Praha -10%
Autorská publikace zachycuje více než tři desítky pražských lokalit jako nositelů dávno již uzavřených příběhů, které však mají nesporné kouzlo a právo na svoje tajemství.
Pragensie

Hlavní role: Praha

398 Kč
358 Kč
Hornická Příbram v proměnách času -78%
(1x)
Závěrečný díl trilogie knih o příbramské historii bude mapovat hornické dějiny města. V březohorském rudním revíru je doložena těžba stříbrné rudy už od 13. stol. a železné rudy na Příbramsku ještě o dvě staletí dříve.
Pragensie

Hornická Příbram v proměnách času

399 Kč
89 Kč
Prague Coffee Guide -10%
První designový průvodce po nejlepších pražských kavárnách. Splněný sen jedné obyčejné holky, která se zamilovala do světa výběrové kávy. #instafriendly
Pragensie

Prague Coffee Guide

279 Kč
251 Kč
Praha - Město snů nad Vltavou -10%
V této malé vázané knížce je soustředěno vše, co by neměl žádný návštěvník Prahy opomenout: vznešené Hradčany s Pražským hradem, slavný Karlův most, Staroměstské náměstí s orlojem.
Pragensie

Praha - Město snů nad Vltavou

330 Kč
297 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 48 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>