Publikace je určena dětem od 7 let; zejména těm, kteří mají problémy se čtením a s vnímáním obsahu čteného textu. Své čtenářské dovednosti s její pomocí ale mohou rozvíjet také žáci bez těchto obtíží.
Kniha je určena žákům 2. tříd, kteří si chtějí zopakovat učivo, nebo se připravit. 110 úkolů z českého jazyka, matematiky a prvouky. Knihy jsou určeny pro procvičování dětí doma, ale určitě je využijí i paní učitelky jako námět.
Skladný a stručný přehled zeměpisu pro školáky a zvědavce poskytuje informace o přírodě i obyvatelích naší vlasti včetně zajímavých a méně známých žebříčků.
Skladný a stručný přehled zeměpisu pro školáky a zvědavce poskytuje informace o obyvatelích naší planety včetně seznamu 194 států světa a světových rekordů.
Předkládaná publikace přináší elementární uvedení do práce s textem a interpretace. Je určena především začínajícím vysokoškolským studentům humanitních oborů a filosofie, avšak také učitelům na gymnáziích a středních školách.
Nejúspěšnější učebnice dějin českých zemí se dočkala nového, revidovaného a doplněného vydání. Přehledná příručka poskytuje základní orientaci a shrnuje vše podstatné o našich dějinách na úrovni středoškolských znalostí.