Nejprodávanější tituly - srpen 2022 - erotika

Francouzská lekce
Josie se ze dne na den obrátí život vzhůru nohama. Místo povýšení dává v práci výpověď a ve slabé chvilce se rozhodne odjet dělat chůvu dceři ovdovělého miliardáře na francouzskou Riviéru.
erotika

Francouzská lekce

404 Kč
Pět polibků
První polibek zničí celý její svět. Druhý ji zneklidní. Třetí vyvede z rovnováhy. Čtvrtý jí zamotá hlavu. A pátý, ach, pátý…
erotika

Pět polibků

323 Kč
Tereza filozof
Román Tereza filozof z roku 1748, za jehož autora je nejčastěji po važován Boyer d’Argens, patří k nejznámějším a zároveň nejvíce pronásledovaným textům 18. století.
erotika

Tereza filozof

312 Kč
Dalších 365 dní
(1x)
Román plný erotiky a senzačních zvratů, přirovnávaný k celosvětovému bestselleru „50 odstínů šedi“, si získal srdce polských žen.
erotika

Dalších 365 dní

413 Kč
Na druhý pokus
(2x)
Když jsem Tristana Milese potkala poprvé, pokoušel se převzít firmu, kterou jsem zdědila po zesnulém manželovi.
erotika

Na druhý pokus

404 Kč
Deník coury
(1x)
Tereza je osamělá, atraktivní společnice, které ke štěstí zdánlivě stačí pouze peníze, luxus a sex. Před světem a rodinou úspěšně předstírá, že se živí jako účetní. Její bizarní způsob života je plný zapeklitostí a mnohdy až komických útrap.
erotika

Deník coury

169 Kč
Neústupná princezna
(1x)
Je tajemný. Hádanka. Jeho totožnost je tajemství pohřbené pod vrstvami klamu. Je také posedlostí, které se nedokážu zbavit. Lákadlem, kterému nedokážu odolat.
erotika

Neústupná princezna

209 Kč
Nevinnost se zavázanýma očima
(1x)
Brad De Luca je špičkový rozvodový právník, zvyklý dostat cokoli a kohokoli si zamane. Jeho postelí prošla už dobrá polovina města, včetně jeho klientek, ale nová koncipientka je podle všeho vůči jeho šarmu imunní, což Brad nemůže nechat jen tak.
erotika

Nevinnost se zavázanýma očima

199 Kč
Skandální noc
(1x)
Ještě nikdy se necítila se špatným mužem tak báječně… Bývalý zápasník Reed Miller celé měsíce tajně touží po dívce svého nejlepšího přítele, ale odmítá ohrozit přátelství kvůli ženě – především ne kvůli takové, která ho nemá zrovna dvakrát v lásce.
erotika

Skandální noc

269 Kč
Šéf
(1x)
Reese potkává Chase Parkera u toalet v restauraci. Zrovna se marně snaží dovolat své kamarádce, aby ji vysvobodila z nepodařeného rande. Chase pohotově přispěchá s nevyžádanými radami a označí ji za mrchu.
erotika

Šéf

314 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 74 položek
1 2 3 .. 8 > >>