Nejprodávanější tituly - srpen 2022 - přírodní vědy

Planeta Praha -10%
(1x)
Krajina za hranicemi města je dnes často nudná a jednotvárná. Možná tomu nebudete věřit, ale svou rozmanitostí a nevyzpytatelností je mnohem zajímavějším kusem přírody město, které se neustále mění a je překvapivě pestré.
přírodní vědy

Planeta Praha

499 Kč
449 Kč
O času a vodě -10%
(2x)

Když byl Andri Snaer Magnason požádán, aby napsal text na pamětní desku za zaniklý ledovec Ok, zaskočilo ho to. Právě na tomto ledovci strávili jeho prarodiče líbánky a stali se zakladateli Islandské glaciologické společnosti.

přírodní vědy

O času a vodě

448 Kč
403 Kč
Pralesy a jezera mladších prvohor -10%
Kniha nás zavede do období mladších prvohor před 330–295 miliony let, kdy zvětšující se gondwanské ledovce a variské vrásnění vytlačily z Čech moře a trilobiti uvolnili prostor tropickým lesům obřích plavuní a přesliček.
přírodní vědy

Pralesy a jezera mladších prvohor

750 Kč
675 Kč
Čísla nelžou -10%
(3x)
Celosvětově uznávaný kanadský vědec českého původu nás ve své knize bere na faktografickou výpravu za poznáním. 71 tematických kapitol přináší kromě nových informací a fascinujících příkladů z energetiky, dopravy či ekologie také odpovědi na otázky typu: Proč elektrická auta zatím nejsou šetrná k životnímu prostředí? Proč je těžké předpovědět, jak zlá bude probíhající pandemie? A jak lidstvo a vynálezy moderního světa ovlivňují život na naší planetě?
přírodní vědy

Čísla nelžou

399 Kč
359 Kč
Energie -10%
Navýsost aktuální kniha o možnostech využití energie, její produkci i vlivu na změny klimatu z pera světově uznávaného vědce.
přírodní vědy

Energie

399 Kč
359 Kč
Svět bez nás -10%
Zajímalo by vás, co by se stalo, kdyby ze dne na den z naší zeměkoule zmizeli lidé? Myšlenkový experiment renomovaného novináře, který se stal bestsellerem New York Times, zcela jedinečně pohlíží na vliv člověka na životní prostředí.
přírodní vědy

Svět bez nás

498 Kč
448 Kč
Výpravy do divočiny -10%
(3x)
Žijící legenda a průvodce sérií Zázračná planeta z produkce BBC, sir David Attenborough, vypráví příběh začátku své kariéry přírodovědce, dokumentaristy a popularizátora.
přírodní vědy

Výpravy do divočiny

498 Kč
448 Kč
Ropa -10%
Bez ropy by nebylo globalizace, plastů, běžné přepravy ani současné světové politické mapy.
přírodní vědy

Ropa

399 Kč
359 Kč
Ani na to nemyslete -10%
Zachránit planetu? Nejdřív je potřeba prozkoumat klima našich mozků.
přírodní vědy

Ani na to nemyslete

399 Kč
359 Kč
Námořní slepota -10%
(1x)
Přehlížený význam moří pro rozvoj obchodu a moci. Moře představuje pro většinu z nás především symbol letní dovolené. Jenže na mořích a oceánech se toho odehrává mnohem víc. Politický geograf Michael Romancov odhaluje podstatu fenoménu.
přírodní vědy

Námořní slepota

399 Kč
359 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 278 položek
1 2 3 .. 28 > >>