Nejprodávanější tituly - srpen 2022 - medicína

Nebezpečná metoda -10%
Kniha popisuje začátky nového vědního oboru - psychoanalýzy. Poprvé odkrývá příběh osudové rivality mezi Carlem G. Jungem a Sigmundem Freudem a jejich rozchodu, ve kterém svou roli sehrála žena - Sabina Spierlreinová.
medicína

Nebezpečná metoda

397 Kč
357 Kč
Antibiotika v klinické praxi -10%
Monografie se zaměřuje na racionální a bezpečné používání antibiotik, základním cílem probírané problematiky je zdůraznit klinicky podstatné informace, protože nesprávné nakládání s antibiotiky má mnoho závažných nežádoucích důsledků.
medicína

Antibiotika v klinické praxi

690 Kč
621 Kč
Ošetřovatelský proces v chirurgii -10%
Moderně a prakticky zpracovaná publikace s problematikou ošetřovatelského procesu v chirurgii pro studenty Bc.
medicína

Ošetřovatelský proces v chirurgii

269 Kč
242 Kč
O zachování dobrého zdraví -10%
Zdravovědný spis O zachování dobrého zdraví (De conservanda valetudine) z roku 1576 je dílem severoněmeckého šlechtice, politika, humanisty a mecenáše Heinricha Rantzaua (Rantzovia, 1526–1598.
medicína

O zachování dobrého zdraví

278 Kč
250 Kč
Lidský mozek
(2x)
Kniha vznikla jako rozšířené vydání monografie Lidský mozek (2000, 2002). Popisuje funkční systémy lidského mozku obecně, zrakové, sluchové a taktilní poznávání, paměť, jazyk, praxii, lateralitu, emoce, vědomí a pozornost.
medicína

Lidský mozek

199 Kč
Léčba bolesti -10%
Monografie našich předních specialistů v oboru algeziologie si klade za cíl poskytnout čtenáři přehledné a aktuální informace o problematice především chronické bolesti včetně jejích dopadů na pacienta...
medicína

Léčba bolesti

495 Kč
446 Kč
Základy klinické obezitologie -10%
Kniha odráží nejnovější pokroky ve výzkumu obezity a zabývá se epidemiologií, patogenezí, diagnózou, zdravotními riziky, léčbou a prevencí obezity.
medicína

Základy klinické obezitologie

899 Kč
809 Kč
Základy infekčního lékařství
Publikace podává přehled infektologie v celé šíři tak, jak vychází z moderní náplně oboru. Odklání se od popisu klasických komunitních infekcí a místo toho věnuje pozornost novým chorobám a změněnému obrazu starých infekcí.
medicína

Základy infekčního lékařství

320 Kč
Digitální demence -10%

Digitální média — počítače, smartphony, herní konzoly a v neposlední řadě i televize — nám mění život. V USA dnes mladiství věnují digitálním médiím více času — alespoň sedm a půl hodiny denně — než spánku.

medicína

Digitální demence

379 Kč
341 Kč
Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým -10%
Již 3. přepracované a doplněné vydání této monografie je důkazem toho, že si našla své pevné místo v knihovnách i na operačních sálech.
medicína

Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým

395 Kč
356 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 180 položek
1 2 3 .. 18 > >>