Nejprodávanější tituly - srpen 2022 - zoologie

Ptáci -10%
Systematický a praktický průvodce přibližuje na svých stránkách za pomoci detailních záběrů nejvyšší kvality přes 300 druhů ptáků. Zároveň je skvělým společníkem na cestu do přírody pro nadšence každého věku i úrovně znalostí.
zoologie

Ptáci

299 Kč
269 Kč
Ptáci Česka a Slovenska -10%
V knize Ptáci Česka a Slovenska jsou zahrnuty všechny ptačí druhy, jež na daném území hnízdily nebo hnízdí od roku 1940. Dozvíte se vše o vzniku ptáků, o vývoji letu, o délce, výšce a rychlosti letu, o ptačí navigaci i ptačí migraci.
zoologie

Ptáci Česka a Slovenska

499 Kč
449 Kč
Nejzbytečnější zvířata na světě -10%
Každý ví, k čemu je dobrá slepice a proč jsou prospěšné ovce.
zoologie

Nejzbytečnější zvířata na světě

349 Kč
314 Kč
Opi - Ilustrovaný průvodce světem opic -10%
Velká obrazová kniha opic! Rodinu opic, vědecky řečeno řád primátů, tvoří stovky zvláštních, všemi barvami hrajících druhů rozšířených po celém světě.
zoologie

Opi - Ilustrovaný průvodce světem opic

499 Kč
449 Kč
Radost z pozorování ptáků v lese -10%
Pozorování ptáků v lese není pro ty, kdo mají naspěch nebo jsou nedočkaví.
zoologie

Radost z pozorování ptáků v lese

279 Kč
251 Kč
Ryby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska -10%
Cílem knihy je představit vybrané druhy ryb, jejich způsob života a význam pro člověka. Kniha obsahuje přes 600 druhů, z toho je vyobrazeno 326 ryb mezinárodně uznávaným ilustrátorem Květoslavem Hískem.
zoologie

Ryby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

599 Kč
539 Kč
Dravci Evropy, severní Afriky a Blízkého východu -10%
Kniha přináší aktuální vhled do problematiky určování dravců v Evropě a v přilehlých oblastech; vysoce informativní text této publikace se do detailů zabývá celkovým vzhledem, opeřením a pelicháním jednotlivých druhů ve všech věkových kategoriích.
zoologie

Dravci Evropy, severní Afriky a Blízkého východu

699 Kč
629 Kč
Fotografujeme ptáky -10%
Fotograf a cestovatel Milana Zygmut vám v knize plné nádherných ptačích fotografií z celého světa prozradí své triky na to, jak udělat dokonalý snímek.
zoologie

Fotografujeme ptáky

369 Kč
332 Kč
Hadi a lidi -10%
Výpravná obrazová a zároveň zábavná kniha pro děti a rodiče. Mapuje proměnlivý vztah člověka a těchto neobyčejných tvorů. Provede vás napříč klikatou historií i skrze kontinenty všude, kde se něco šustne, a ukáže vám, že hadů netřeba se bát.
zoologie

Hadi a lidi

365 Kč
329 Kč
Kdyby koně mohli křičet -10%
Kůň, který s jezdcem spolupracuje a na jeho pomůcky reaguje s důvěrou a radostí, to je důkaz nejvyššího jezdeckého umění. Jak ale mohou jezdci a milovníci koní poznat, které jezdecké metody jsou pro jejich koně zdravé a které dlouhodobě škodlivé?
zoologie

Kdyby koně mohli křičet

350 Kč
315 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 52 položek
<< < 1 2 3 4 .. 6 > >>