Nejprodávanější knihy - září 2022 - romantika

Zrychlení
Když detektiv Robby Hernandez, přítel profilovačky FBI Karen Vailové, zmizí ve vinařské oblasti Napa Valley, nezbude po něm ani stopy, až na krvavou skvrnu a možnou souvislost s řáděním brutálního sériového vraha v okolí.
romantika

Zrychlení

80 Kč
Hašteřivá kráska
Skotská romance ze 17. století. Jeho lehkomyslný opilecký bratr ruinuje klan a dívka, kterou miluje celý život, se dostává do spárů agresivního manžela. Poslední věc, kterou Thayne MacGowen potřebuje, je energická mladá žena s břitkým jazykem.
romantika

Hašteřivá kráska

260 Kč
Letní zahrada
Závěrečný díl legendární romantické ságy, sledující osudy Taťány a Alexandra.
romantika

Letní zahrada

359 Kč
Léto s Afroditou
(1x)
Čtyři generačně odlišné ženy z různých koutů světa, které se neznají a mají jedno společné: každá má problém se svými blízkými. Nezávisle na sobě ho řeší prázdninovým dobrodružstvím na řeckém ostrově Korfu.
romantika

Léto s Afroditou

313 Kč
Taťána a Alexandr
(1x)
Rok 1943. New York. Město nových nadějí, tisíce kilometrů vzdálené od válkou zmítané Evropy i rodného Leningradu. Město, do něhož Taťána přijela začít nový život a kde se narodilo její dítě – Alexandrův syn
romantika

Taťána a Alexandr

314 Kč
Zimní romance
Tajemná skotská bohyně nepřeje lásce jen Cynsterovým! Ohroženi jsou všichni, kteří se ocitnou v jejich blízkosti…
romantika

Zimní romance

269 Kč
Cesta za láskou
Láskyplný cestopis po místech, kde se dá zapomenout na smutek. Na Silvestra v roce 2016 jsem se rozhodla, že navzdory všemu budu šťastná! Že už nebudu jen čekat, plánovat a doufat. A tak jsem se vydala na cesty.
romantika

Cesta za láskou

242 Kč
Nikdy
(1x)
Po dvaceti letech společného života Petr jednoho krásného nedělního rána Katce oznámí, že miluje jinou. Sbalí si věci a je pryč. Spolu s ním i láska ve kterou Katka věřila, společné sny, plány a budoucnost.
romantika

Nikdy

296 Kč
Láska s chutí makronky
(2x)
Vychutnejte si vytříbenou kombinaci lehkých a silných chutí, lahodných situací a zápletek, z nichž se vám budou ještě dlouho sbíhat sliny. Román pro ženy odehrávající se v prostředí populární gastronomické soutěže Hledá se nejlepší pekařka!
romantika

Láska s chutí makronky

280 Kč
Božský cizinec

Božská kombinace sexu, drzosti a emocí! Sara Dillonová, nadaná finanční asistentka, se při útěku od svého nevěrného přítele přestěhuje do NY. Unavená několikaletým stereotypem hledá povyražení bez přílišných závazků.

romantika

Božský cizinec

358 Kč
Zobrazuji 111 - 120 z 122 položek
<< < 1 .. 10 11 12 13 > >>