Nejprodávanější tituly v roce 2022 - hudebniny

Hity klasiky - Trubka (+online audio)
Noty na trubku. Snadná aranžmá 33 nejznámějších klasických melodií v úpravě pro trubku. Kniha obsahuje odkazy na audio ukázky všech skladeb, které si můžete stáhnout na svůj počítač nebo přehrát online.
hudebniny

Hity klasiky - Trubka (+online audio)

149 Kč
Irská hudba - Klasická kytara (+online audio)
Noty, tabulatury na snadnou klasickou kytaru. Snadná aranžmá 33 nejznámějších irských lidových melodií v úpravě pro klasickou kytaru v notách i tabulaturách, doplněných o akordové značky a diagramy.
hudebniny

Irská hudba - Klasická kytara (+online audio)

149 Kč
Obrázky z Čech -10%
Do rukou se Vám dostává sbírka autorských skladeb Martina Rouse. Ty jsou žánrovým mixem historizující filmové hudby, hudby meditační a variacemi na motivy národních písní.
hudebniny

Obrázky z Čech

310 Kč
279 Kč
Rozmanité písničky -10%

Titul obsahuje celkem 10 písní s vlastními melodiemi i texty. Zpěvní linka je doprovázena klavírem a s dílčími nástroji jako jsou například housle, kontrabas, flétna, klarinet, guiro, dřívka a zvonkohra. Písně jsou určené pro dětské hlasy.

hudebniny

Rozmanité písničky

260 Kč
234 Kč
Valašské písně -10%
Tento titul obsahuje celkem 12 písní s doprovodem klavíru. Písně jsou vhodné pro střední hlasy.
hudebniny

Valašské písně

299 Kč
269 Kč
Vánoční písně pro 4 flétny 1. -10%
Vánoční písně pro flétnový kvartet Vám přináší poutavé zpracování známých světových vánočních koled od těch klasických až po ty moderní.
hudebniny

Vánoční písně pro 4 flétny 1.

359 Kč
323 Kč
Violoncello, koleda & já (+online audio)
Noty na violoncello. 24 vánočních koled a písní ve snadném aranžmá pro violoncello, včetně akordových značek a písňových textů. Ke všem písním jsou připojeny zvukové demonstrační ukázky.
hudebniny

Violoncello, koleda & já (+online audio)

149 Kč
Violoncello, písnička a já (+online audio)
Noty na violoncello, akordy. 55 lidových písní ve snadném aranžmá pro violoncello, včetně akordových značek a písňových textů. Ke všem písním jsou připojeny zvukové demonstrační ukázky.
hudebniny

Violoncello, písnička a já (+online audio)

149 Kč
Breaky a sóla -10%
Tato příručka vznikla z potřeby a snahy pro ucelený a systematický postup na procvičení breaků, které by více ozdobily doprovodný rytmus ve skladbě a zpřesnily puls dob pro hraný rytmický celek.
hudebniny

Breaky a sóla

140 Kč
126 Kč
České a moravské písničky -10%
Zahrajte a zazpívejte si nejznámější české lidové písničky, jako jsou Když jsem šel z Hradišťa, Nezacházej slunce, Červená, modrá fiala, Já husárek malý a další. Zpěvník je určen úplně všem, malým i velkým. Obsahuje noty a akordové značky.
hudebniny

České a moravské písničky

139 Kč
125 Kč
Zobrazuji 241 - 250 z 296 položek
<< < 1 .. 23 24 25 26 27 .. 30 > >>