Nejprodávanější tituly v roce 2022 - ostatní

Ženy v běhu
S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah…
ostatní

Ženy v běhu

89 Kč
Live In Moscow
Dva triumfální koncerty v moskevské VTB aréně, které Lindemann odehrál dne 15. března 2020, těsně před celosvětovou pandemií.
ostatní

Live In Moscow

503 Kč
Ballet For Life / Deluxe
DVD Album (Live At The Salle Métropole, Lausanne, Switzerland, 1996)
ostatní

Ballet For Life / Deluxe

782 Kč
Hlavní kandidát

Hugh Jackman září v roli charismatického politika Garyho Harta ve strhujícím dramatu, příběhu o vzestupu a pádu senátora Harta.

ostatní

Hlavní kandidát

89 Kč
Hovory s TGM

Toho dne na podzim roku 1928 jsou dva symboly československé demokracie na vrcholu, stejně jako celé Československo. Kniha, která vznikala celý rok a která má národu představit jeho prezidenta, je hotová.

ostatní

Hovory s TGM

269 Kč
Jan Palach

Film pozoruje posledních několik měsíců života Jana Palacha. Pozoruje jej na základě dostupných faktických pramenů a zároveň přemýšlí, co tomu mladému muži táhlo hlavou. Jan Palach nikomu z blízkých o svém rozhodnutí dopředu neřekl.

ostatní

Jan Palach

89 Kč
Vše je pravdivé
Vše je pravdivé je historický příběh zasazený do roku 1613. Shakespeare právě uvedl novou hru s názvem All Is True, (později přejmenované na “Jindřich VIII.”). Od jiskry děla postaveného na jevišti shoří celé divadlo Globe do základů.
ostatní

Vše je pravdivé

179 Kč
Escobar
Escobar, brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších. Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec.
ostatní

Escobar

179 Kč
Únos
Oslavy posledního dne prvního roku slovenské samostatnosti se blíží ke konci. Neslaví jen předseda, protože nebyl jmenován ministrem privatizace jeho člověk.
ostatní

Únos

89 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 19 položek
<< < 1 2