Nejprodávanější tituly v roce 2022
sport

Manželé v běhu
Jsou dva a jsou sví. Ona je Býk a on Beran. Ona dámička, která odjakživa nesnášela běhání i soutěžení. On kluk, co běhal každý den do školy a taky závodil. Ona byla odjakživa samá ruka, samá noha a snědla toho víc než všichni chlapi v rodině.
sport

296 Kč
Ženy za zády
(1x)
Poprvé zazní životní příběhy žen, které stojí za úspěchy svých mužů. Výjimečných sportovních ikon a legend.
sport

341 Kč
Definice sportu
Kniha popisuje kariérní růst nejúspěšnějšího českého motocyklového jezdce v kategorii Moto3. Rozklíčování samotného úspěchu a dlouhé cesty paddockem mistrovství světa. Předávání nasbíraných zkušeností je hlavním tématem knihy.
sport
Ukázky

314 Kč
Nedosažitelné prvenství
(1x)
Úctyhodná autobiografie Colina O’Bradyho popisuje jeho úspěšné zotavení z tragické nehody, korunované sólovým pochodem o délce 1500 km napříč Antarktidou.
sport

224 Kč
Deník ze dna
(1x)
Bývalý fotbalový reprezentant, kapitán Sparty, hráč italské Fiorentiny a anglického West Hamu, legendární obránce Tomáš Řepka vydává svou nejosobnější zpověď.
sport

359 Kč
Čistič - Pozor, píská Milan Minář
Každý hokejový fanoušek zná jeho přísný výraz. Milan Minář patřil téměř 20 let k nejlepším českým rozhodčím. Pískal na 5 mistrovstvích světa, v hokejové extralize odřídil, převážně jako profesionál, 755 utkání.
sport

224 Kč
J. R. Capablanca: Šachový Mozart - 1.díl
(1x)
José Raúl Capablanca (1888-1942) byl třetí mistr světa v letech 1921-1927. V knize je Capablankova biografie až do roku 1921, kdy se po vítězném zápase s Laskerem stal mistrem světa.
sport

269 Kč
Základy ultramaratonského tréninku

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.