Mešity, minarety, bazary s kořením, pozůstatky antických památek omývané tyrkysovou vodou, kostely se zářícími freskami – pouhá zmínka o Turecku spustí v mysli doslova nekonečný proud exotických představ, jež nakonec samotná realita i předčí.
Tato publikace podává informace o nejzajímavějších lokalitách Jihoafrické republiky pomocí zpracovaných tras včetně praktických rad pro individuálního turistu.
Průvodce Prahou se nemůže se rovnat nákladným umělecko-historickým odborným publikacím. Má však jeden primát. Jako první u nás vychází kompletně v arabštině.
Dekorativní vodácko-tábornická mapa Lužnice a okolí v oblasti od Suchdolu nad Lužnicí po Týn nad Vltavou v měřítku 1:100 000 od kreslíře Marko Čermáka.
Dekorativní vodácko-tábornická mapa střední Berounky a okolí v oblasti od Skryjí přes Křivoklát, Zbečno až k Berounu v měřítku 1:45 000 od kreslíře Marko Čermáka.