Rudolf Steiner v knize rozvádí myšlenku opětovných pozemských životů a zaměřuje se přitom na období, které lidská duše prožívá v duchovním světě mezi smrtí a narozením, kdy zpracovává svůj minulý život a připravuje si svůj příští osud.
"Modlitba musí reagovat na realitu
– na to, co opravdu je. Duchovní život
západní křesťanské církve nejvíce podrylo
odloučení teologie od spirituality, nauky
od praxe."
Málokterá problematika dějin amerického kontinentu přitahuje takovou pozornost české veřejnosti jako otázka vztahů mezi Indiány a bílým obyvatelstvem Ameriky, kromě jiného tvořící součást historie tzv. Divokého západu.
Celobarevná publikace srovnávacích historických a současných fotografií „Velké Meziříčí včera a dnes II." je, stejně jako první díl z roku 2018, připravená ve spolupráci s historičkou PhDr. Marií Ripperovou a fotografem Milanem Šustrem.
Knížka Vesmír jistě zaujme všechny obdivovatele nekonečného prostoru, který nás obklopuje. Dozvědí se odpovědi na otázky, jako například jestli jsme ve středu vesmíru, proč hvězdy září, jak vzniká černá díra či jak se mohou stát astronauty.
Čím to je, že některé páry spolu vydrží šťastně až do smrti, zatímco jiné se rozejdou? Je to náhoda? Štěstí? Nebo snad existuje ověřený vzorec, který vám pomůže vztah udržet?
Více než 150 dvouplošníků, hydroplánů, jednomístných stíhaček, bombardérů, transportních letadel, neviditelných a víceúčelových letounů, které si můžete vybarvit.