Další velikán do kapsy v sérii popisující naše hrdiny tak, jak je neznáte. Král Jiří z Poděbrad nevládl dlouho, dožil se jen 51 let – a to ještě o první třetině jeho života nevíme skoro nic.
Kate Sweetová se proslavila organizací perfektních svatebních obřadů. Teď má ale plnou hlavu jiných věcí – konkrétně toho, že její nejlepší kamarádka ji nějakým způsobem dokázala uvrtat do přípravy křtu nového románu oblíbeného autora hororů.
Porodila jsem. Události rázem nabraly nečekaný spád. Bum, prásk, dítě a k němu nepřeberné množství informací. Můj mozek hlásí ihned v prvních hodinách přetížení. Kdo mohl čekat, že toho bude tolik. Je to dítě! Není to urychlovač částic.
Po téměř deseti letech znovu vychází Nejvtipnější kocour. A není to druhé vydání. Kocourův styl se roky vybrousil, staré příběhy se rozzářily, ty nové záři zesílily, k tomu jiná grafika, jiné ilustrace, né, tohle nemůže být jen druhé vydání.
Obrázková kniha českého výtvarníka, který dobyl srdce dětí po celém světě. Mlsnou kozu nebaví přežvykování trávy, a tak se rozhodne vyzkoušet něco nového.