Na tyto kouzelné omalovánky nepotřebuješ barvy ani pastelky. Vezmi si sklenici vody a mokrým štětcem přejeď přes šedé tečky. Obrázek se magicky vybarví. Naučíš se správně držet štětec a poznávat barvy.
Jednoduché omalovánky pro malé děti jsou uzpůsobené jejich věku a mohou sloužit jako první seznámení s vybarvováním. Nalepování samolepek a barvení detailů napomáhá rozvíjet jemnou motoriku a základní koordinaci rukou a očí.
Cvičení a hry rozvíjejí na základě principů montessori pedagogiky kognitivní funkce malých dětí. Kniha zábavným způsobem provede děti pestrým světem barev.
Šikula a Nezbeda jsou bratři, které všichni dobře známe. Pojď se s nimi naučit, jak si správně a řádně čistit zuby. A neboj, kopa zábavy a her nebude chybět!
Knížka z edice Princess Top je nezbytný průvodce každé mladé návrhářky. Navrhněte si, a dolepte si modelky podle své vlastní fantazie. Vytvořte si cool outfity s touto báječnou knížkou plnou stylových samolepek a oděvních střihů. Přejeme Vám spoustu
Na policejní stanici je pořád živo! Ze zlatnictví ve městě byly právě ukradeny vzácné šperky a policisté se vydávají po stopě zločinců. U řeky zase někdo zrovna zakládá černou skládku a Péťovi se zaběhl pejsek. Jestlipak i s tím policie pomůže?
Nalepuj, hraj si a bav se! Pojď si užít zábavu s touto knihou plnou aktivit, které jsou vytvořeny tak, aby u dětí rozvíjely jemnou motoriku a představivost.
Co nám dělá radost? Proč jsme smutní? Co nás rozzlobí, čeho se bojíme? Jak různé pocity zvládat? Pod okénky této knížky najdeš odpovědi na otázky o pocitech.
Hlava v hlavě získala Magnesii Literu v kategorii kniha pro děti, ocenění Zlatá stuha České sekce IBBY 2014 a byla vyhlášena také za nejkrásnější dětskou knihu roku.
Kniha se samolepkami na téma dopravních prostředků určená těm nejmenším. Naučí děti užívat si zábavu při dolepování a dokreslování roztomilých obrázků.
Na tři díly Ladových veselých učebnic plných zvířátek plánoval tento známý ilustrátor navázat ještě čtvrtým dílem, nazvaným Vodní živočišstvo. Nikdy nevydaný poslední díl známé série Josefa Lady je konečně tu!
English Ukrainian Bilingual Book. Perfect for kids studying English or Ukrainian as their second language. Anhlijis'ka ukraijins'ka dvomovna kniha. (Anglicko-ukrajinská dvojjazyčná kniha.)
V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno jednoduchých aktivit, které jim pomohou poznat, jak to chodí na narozeninové oslavě. Všechno nejlepší!
Začalo již vaše dítě používat tužku? Použijte sešit a pomozte dítěti jeho schopnosti rozvíjet. Přitom se bude bavit řešením snadných bludišť a získá sebevědomí.