Galeristka Angel stojí nohama pevně na zemi, přesto ji setkání s hollywoodskou celebritou, hercem Alessandrem Cardenasem, přiměje k tomu, aby začala snít a přát si i něco pro sebe.
Sedmnáctiletá Abby Schoenbergová je najednou bez kluka a plánů na léto. To se ale změní, když se jí do rukou dostanou milostné dopisy nedávno zemřelé babičky, kterou jako čtyřletou poslali pryč z rodného Německa, aby ji zachránili před nacisty.
Angie, virtuózní violoncellistka, stojí před velkým problémem. Existence Společnosti pro komorní hudbu, jíž je členkou, hrozí po covidové pandemii existenční pohroma, a tak je zapotřebí přitáhnout něčím pozornost k letošní sezóně.
Volné pokračování žhavého románu Haka za lilii. Tentokrát se autorka zaměřila na (nejen milostný) život Jacka Paraty, kapitána ragbyového týmu All Blacks, a jeho milostné klopýtání.
Nástupem do Katmerské akademie se mi obrátil celý svět vzhůru nohama. Na téhle škole uprostřed aljašské divočiny je něco podivného, stejně jako na všech mých nových spolužácích.
Finley na bratrově svatbě nečekaně potkala bývalého přítele ze studií, Willa Taylora, se kterým se kdysi rozešla, a od té doby nevěří na lásku a má k ní cynický postoj.
Střez se hněvu trpělivého muže. A Gage byl trpělivý! Jak moc Eve před lety miloval, tak hodně ji teď nenáviděl. I když… touha pomstít se nemusí být vždy spojená jen s nenávistí!
Ava nutně potřebuje změnu. Změnu od práce, která ji nenaplňuje, a od života s horou dluhů, jež jí na krk pověsil její manžel předtím, než se od rodiny odstěhoval.