Autor vzpomíná na léta, kdy se i cesta s odpadky do popelnice, bez občanského průkazu mohla stát osudovou. Volně inspirován Stendhalem dělí policisty, kteří nám znepříjemňovali život, na švestkově modré, zelené, neviditelné a ty ostatní.
Další díl Úžasné Zeměplochy - humorné fantasy série. Jestli Sam Elánius, velitel ankh-morporské městské hlídky, nevyřeší vraždu jednoho trpaslíka, bude muset přihlížet, jak trollové s trpaslíky bojují znovu a přímo před jeho kanceláří.
Dárková publikace renomovaného českého kreslíře a karikaturisty Jiřího Slívy přináší na 80 stranách ucelený soubor grafik a ilustrací na specifické téma „století českého svobodného zednářství“.
Vtipný a jemně komediální román ´Čarovný duben´ vypráví příběh čtyř velmi rozdílných žen, které krátce po První světové válce utečou z ponurého Londýna na italský hrad v Portofinu.
Dámy z Čokoládového klubu musí vyřešit spoustu problémů: zachránit vztah svého dodavatele čokoládových delikates, předat zásilku drog a nenechat se přitom zabít či užít si svatbu, ze které utekl ženich.
Připravte se na pořádnou extra porci smíchu, se kteró se lehce přehópnete i přes ty nejvíc depkoidní měsíce v roce. Tentokrát jsem na sebe práskla nejvíc ultra trapasy z mýho života od mala až po dospěláka, o kterých jsem si myslela, že zůstanó jen k pobavení v rodině.