I ptáci jsou vybíraví. V této příručce uvádíme návody, jak připravit lahůdky, kterými ptáky potěšíte po celý rok. Dále popisujeme, jak vyrobit nápaditá krmítka. Díky této knize pro vás bude krmení ptáků ještě hezčí zážitek než dosud
Populární bylinář Pavel Váňa se kromě léčení lidí věnuje již léta léčbě zvířat. Kniha shrnuje jeho praktické poznatky v léčbě domácích a užitkových zvířat, je napsána velmi srozumitelnou formou a je určena všem, kdo mají (nejen) zvířata rádi.
Tato bohatě a půvabně ilustrovaná kniha dává zvídavým dětským čtenářům, a možná i jejich rodičům, příležitost proniknout do tajů života některých živočišných druhů a poznat je i z mnohdy velmi neobvyklých stránek.
Dokážete si představit, že svou zaslouženou dovolenou trávíte namísto u moře uprostřed vlčí smečky a pro samou starost o vlčí mláďata nevíte, kam dřív skočit?
Díky tomuto průvodci se v přírodě dokážete jednoduše zorientovat a při svých toulkách možná poznáte i živočichy a rostliny, o nichž jste neměli ani zdání. Tu pestrost stojí za to objevovat.
Systematický a praktický průvodce přibližuje na svých stránkách za pomoci detailních záběrů nejvyšší kvality přes 300 druhů ptáků. Zároveň je skvělým společníkem na cestu do přírody pro nadšence každého věku i úrovně znalostí.