Devátým svazkem edice kreslených příběhů nazvané „Klasické komiksy Marko Čermáka“ z Nakladatelství Václav Vávra se stala kniha Modrá pětka – Záhada staré tvrze a další příběhy.
Když v roce 1989 vznikaly první příběhy myšek Anči a Pepíka, jistě málokdo předpokládal, že i po více než čtvrtstoletí se bude jednat o kultovní bestseller, který na české komiksové scéně téměř nenachází obdoby.
Internetová senzace v knižní podobě! Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o...
Příběhy neandrtálských dětí Seka a Zuly, brontosaura Punti, tygříka Drápka, pterodaktyla Inocence a dalších vycházejí ve druhém, opraveném vydání pro pobavení a poučení nové generace malých čtenářů.
Znamenité příběhy Čtyřlístku jsou patnáctým dílem v řadě, obsahují příběhy z čísel 281 až 294 z roku 1999. Čtveřice hrdinů opět zažije spoustu dobrodružství nejen na Zemi, ale i ve Vesmíru.
Přichází Bart a s ním i pekelná hlína! Zvláště, když na šklole vypukne nelítostný souboj o největšího jedlíka, ve kterém se neberou zajatci! A po jídle je čas na trochu kultury a Bart vyrazí do světa umění. Doufáme, že to umění přežije.
Pekelná komiksová hlína! Homer zaskočí za Homéra a pustí se do vyprávění řeckých bájí. Ukáže se, že mít bráchu je těžké... ať už je váš brácha Bart Simpson, nebo padoušský Levák Bob.