enna Rowanová si odseděla pět let ve vězení za tragický omyl. Teď se vrací zpět do města, kde k tomu všemu došlo, a doufá, že se setká se svou malou dcerkou. Ukazuje se však, že mosty, které za sebou tehdy spálila, už není možné obnovit.
Z torontské gay komunity mizí muži. Jsou to lidé na okraji společnosti, zranitelní. Jeden po druhém po sobě zanechávají malé skupinky zmatených a vyděšených přátel.
Nikdy by si nepomyslela, že se kdy do Aristy vrátí…
Jenže člověk míní… a princ mění. Když Vincenzo před lety Eloise z Aristy vyhnal a obvinil ji z něčeho, co nespáchala, byla rozhodnuta na něj už nikdy ani nepomyslet.
Oplatí se riskovat pro svůj sen vše? A je možné nechat minulost za sebou? Colby Mills se kdysi chtěl věnovat hudbě. Jeho touhy však jednoho dne zastavila tragédie.
Knížka, která s ohledem na téma dějin zkoumá tradované koncepce zkušenosti a času, je původně přednáškou z r. 1957 určenou pro dialog mezi teology a fyziky.
Kolekci povídek z pera královny klasické krimi tentokrát spojuje motiv lásky: cit, který může člověka vynést do závratných výšin… nebo ho srazit do nejtemnějších hlubin.
Strhující příběh plný vášně a napětí zasazený do drsné newfoundlandské krajiny. Román Zloději řek zachycuje velké dějiny, stejně jako intimní životy těch, kteří se ocitli v jejich vleku.