Když začne válka ohrožovat její milované rodné město, musí Rowan se svou maminkou uprchnout do Temného lesa, kde se poprvé v životě setkává se svým dědečkem a jeho bílým vlkem Artem.
Když Jelena bývala pouhou ochutnavačkou, byl její život jednodušší. Přežila a stala se klíčovou součástí rovnováhy sil mezi Ixií a Sitií. Teď svou magii využívá k tomu, aby udržela mír a ochránila svůj vztah s Valekem.
Nora, Sami a Capucine nejsou obyčejní třeťáci... Jsou to fanoušci videoher a hlavně Robloxu. Jakmile se objeví nová zajímavá hra, hned se na ni vrhnou.
Smysl existence Serafeny Mierelové byl dávno určen jejími předky: musí se obětovat prvotnímu bohu smrti. Tak zní oficiální verze, o které ví každý obyvatel království Lasanie.
Mari, Nik a jejich nově vytvořená smečka uprchla ze svého lesního domova nejen před nenávistným lovcem a jeho stoupenci, ale především před probuzeným Bohem Smrti, který za sebou zanechává jen zkázu a zmar.
Bylo nebylo – dávno tomu… Loulie al-Nazari, proslulá Půlnoční obchodnice, si se zákony příliš hlavu nedělá. Se svým osobním strážcem, který je džin, hledají a prodávají zakázané magické předměty.