Vybarvi si každý den jedno překvapení. Jakmile dojdeš na poslední stránku, budou Vánoce - Štědrý večer!
Najdete zde zábavné úkoly - vybarvování podle symbolů, grafomotorika, spojování čísel, dokreslování druhé poloviny obrázku i schovávačku.
Befeleme pes se veze – kdo by neznal tuto trochu podivnou říkanku coby pomůcku na zapamatování obojetných souhlásek? Možná že novopečení třeťáci ji v září uslyší v lavicích poprvé a budou mít z vyjmenovaných slov oči navrch hlavy.
Vytvoř si kvetoucí obrázky s pomocí praktického škrabátka! V této kouzelné knížečce najdete vše potřebné k výrobě úžasných vyškrabovacích obrázků: 10 barevných kartiček, 16 stránek nápadů a návodů, 1 praktické škrabátko a 1 šikovnou kapsu na hotové obrázky.
Sešit s veselými obrázky, ve kterých je vyznačeno, kam mají děti nalepit jednoduchou samolepku a co mají vymalovat.
Nalepování, vybarvování i další úkoly děti baví a pomáhají jim rozvíjet jemnou motoriku, samostatnost a poznávání barev.
Tento nápaditý sešit povzbuzuje děti k dokončování obrázků tím, že budou rozpoznávat tvary a přiřazovat je k sobě. Úkoly v sešitě jsou sestaveny tak, aby se zvyšovala jejich obtížnost.
Snahou autora této nové publikace je na základě vlastních ověřených postupů a zkušeností pomoci správně pochopit a uchopit stav mysli ÁDéHáĎáka a naznačit, jak mu usnadnit cestu životem i s jeho handicapem.
„Kvízy, hry, rébusy“, která je doplňkem knihy a seriálu „Dějiny udatného českého národa“. Jedná se o samostatnou edici, první díl je věnován lovcům mamutů a prvním zemědělcům.